Yandex Metrica

Sitede Ara

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'HelpTurkey' kampanyasına tepki: Halkımızı yalana esir ettiler

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'HelpTurkey' kampanyasına tepki: Halkımızı yalana esir ettiler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, orman yangınlarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Help Turkey diye bir kampanya başlattılar. Bunun karşısında söyleyeceğimiz tek şey var, güçlü Türkiye. Nitekim fazla dayanamadılar kısa sürede Help Turkey'i çektiler.' dedi.

Gündem

23.01.2024, 17:46

 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazını Üsküdar'daki Çilehane Camisi'nde kıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cuma namazının ardından açıklamalarda bulundu.

İşte Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar;

- 44 ilimizde çıkan 208 orman yangınının 196'sı kontrol altına alınmış vaziyette. Orman yangınlarıyla mücadele için tüm imkanlarımızı seferber etmiş durumdayız.

Emeklilik yaşı 65 mi olacak? Erkekler 65 yaşında mı emekli olacak? Emeklilik yaşı 65 mi olacak? Erkekler 65 yaşında mı emekli... Haberi Görüntüle

''YANGIN 5 İLDE DEVAM EDİYOR''

- Karadan ve havadan müdahale araç sayısı hızlıca artmış durumda. 5 ilimizdeki 12 yangını kontrol altına alma çalışmaları devam ediyor. Bu illerimiz Antalya, Muğla, Isparta, Aydın ve Denizli.

SPK'dan hangi şirketlere sermaye artırımı onayı çıktı? İşte o 3 şirket... SPK'dan hangi şirketlere sermaye artırımı onayı çıktı? İşte o 3... Haberi Görüntüle

''GÖREVLİ OLMAYANLAR ALINMAYACAK''

- Ukrayna'dan gelen gece söndürme kabiliyeti olan 5 helikopter var. 24 saat full çalışacak. Şu an itibarıyla 56 helikopter yangın söndürme faaliyetlerine devam ediyor. Yangın mahalline görevli olmayanlar bundan böyle kesinlikle alınmayacaktır. (İlham Aliyev'le görüşmesi) Şu an itibarıyla 600'ü aşkın yetişmiş itfaiyeci göndermiş durumdalar. Bunu biraz daha da artırabiliriz diyorlar.

Bu kadarı da 'yok artık' dedirtti: Ev sahiplerinden kiracılara yeni dayatmalar Bu kadarı da 'yok artık' dedirtti: Ev sahiplerinden kiracılara yeni... Haberi Görüntüle

''KILIÇDAROĞLU'NUN YALANDAN BAŞKA SIFATI YOKTUR''

- Anayasanın 169. maddesi uyarınca yanan alanlar yeniden ağaçlandırılır ve başka amaçla kullanılamaz. Ülkemizi asla çöle teslim etmeyeceğiz, kurak bırakmayacağız. Yanan alanlarda hasar tespit çalışmaları devam ediyor. Bitkisel üretim ve hayvancılıkta zararlar en kısa sürede giderilecektir. Yanan alanlar tekrar ağaçlandırılacak ve başka bir amaçla kullanılamaz. Siyasetçlerin ifade ettiği gibi inşaata açılacaktır, yapımına müsaade edilecektir. Asla böyle bir şey yok. Bunlar yalandır. Kılıçdaroğlu'nun da yalandan başka sıfatı yoktur. Bunların yaptığı iş yangına körükle gitmek.Yeni ağaçlandırma doğal bitki örtüsüne uyumlu olacaktır. Yıl bitmeden 252 milyon ağaç dikilecektir. Ülkemizi asla çöle teslim etmeyeceğiz.

''TÜRKİYE'Yİ FAKİR FUKURA GÖSTERMEK İÇİN KAMPANYA BAŞLATTILAR''

- Geleceğe Nefes Kampanyası'yla her vatandaşımız için 3 fidan olacak şekilde toplam 252 milyon fidanı yıl bitmeden inşallah dikeceğiz. Türkiye'yi fakir fukara göstermek için Help Turkey diye bir kampanya başlattılar. Bunun karşısında söyleyeceğimiz tek şey var, güçlü Türkiye. Nitekim fazla dayanamadılar kısa sürede Help Turkey'i çektiler. Dezenformasyonla bir terör estirmek, yalan terörü dediğim şekilde bir terör estirmek halkımızı yalana esir etmeye yönelik bir kampanya var. 

Köpek savunucusundan itiraf: Dernekler, hayvanlar üzerinden para kazanıyor! Köpek savunucusundan itiraf: Dernekler, hayvanlar üzerinden para kazanıyor! Haberi Görüntüle

''SURİYELİLERİ KOVACAĞIZ DİYE GELMEDİK''

- Kobani'de bu millet büyük bir imtihan verdi.Türkiye'de 4 milyon ağırlıklı olarak Arap ve Kürt mülteci varsa onlar bizim korumamız altında. Göçmenleri koruması altına alan Türkiye heralde zayıf bir ülke değil. Güçlü olduğu için koruma altına alıyor. Bundan sonra finansı iyi yönetmek suretiyle böyle adımlara atacağız. Biz iktidara gelince Suriyelileri kovacağız diyerek gelmedik. O Bay Kemal'in şahsiyetidir. Biz asla böyle bir şey söylemedik. Biz onlara kapımızı açtık ve koruma altına aldık.


 
 
 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading