SON DAKİKA
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 2023 vurgusu: Kimin yerinde yeller estiğini göreceğiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 2023 vurgusu: Kimin yerinde yeller estiğini göreceğiz

Sakarya'da yapımı tamamlanan projelerin açılışında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, altılı masayı eleştirdi. Altılı masa için Erdoğan, "Bu 6'lı masadan bir şey çıkar mı? Her toplantıda bir sonraki toplantıyı kimin evinde yapacaklarını konuşuyorlar” dedi. 2023 seçimlerine yönelik Erdoğan, “İnşallah 2023'te kimin yerinde yeller estiğini göreceğiz. Malum bir 6'lı masaları var. Bu 6'lı masadan bir şey çıkar mı? Her toplantıda bir sonraki toplantıyı kimin evinde yapacaklarını konuşuyor” ifadesini kullandı.

Gündem

23.01.2024, 19:51

Sakarya'da yapımı tamamlanan projelerin açılışında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bu 6'lı masadan bir şey çıkar mı? Her toplantıda bir sonraki toplantıyı kimin evinde yapacaklarını konuşuyorlar” diyerek altılı masaya yüklendi. Erdoğan, yoğun katılımın olduğu açılışta, “Uzun bir yolculuk yaptım. Özbekistan'dan ABD'ye geçtik. New York'ta dünyaya hitap ettik. Milletimizin adına arka arkaya görüşmeler yaptık. Yabancı ülkelerin temsilciliklerinden sürekli teşekkürler aldık” dedi.

Hafta sonu hava nasıl olacak? Hafta sonu İstanbul, Ankara ve... Haberi Görüntüle

“KİMİN YERİNDE YELLER ESTİĞİNİ GÖRECEĞİZ”

2023 seçimlerine yönelik Erdoğan, İnşallah 2023'te kimin yerinde yeller estiğini göreceğiz. Malum bir 6'lı masaları var. Bu 6'lı masadan bir şey çıkar mı? Her toplantıda bir sonraki toplantıyı kimin evinde yapacaklarını konuşuyor. Yahu bu Bay Kemal Sosyal Sigortalar Kurumu'nu batıran adam değil mi? Birçok insan bu dönemde hastanede ölüm döşeğinde kaldı. Birileri ülkeyi yönetmeyi partisindeki hizipleri yönetmekle karıştırıyor” diye konuştu.

Erdoğan’ın konuşması şu şekilde;

Afrika'da Türkiye var. Asya'da Türkiye var. Myanmar'da Türkiye var. Arakan'da Türkiye var. Nereye giderseniz gidin, dünyanın her yerinde Türkiye var.

Bay Kemal Sakarya'nın nerede olduğunu bilmiyor. Yolları karıştırmıştır. Belediye başkanı adayı oldu İstanbul'da. Kağıthane'ye Kağıttepe diyordu. Benim ülkem bunlara kalsa nasıl bir durum olur?

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yıl dönümüne bir adım daha yakınlaşıyoruz. Sakarya Meydan Muharabesi'nin 100. yılını geride kutladık. Coşkuyla kutladık.

Üsküdar dönüşüyor! Hilmi Türkmen'den kentsel dönüşüm paylaşımı: 10 yılda 30... Haberi Görüntüle

Eski dostlar düşman oldu! İYİ Parti'nin ABB adayı Yıldırım'dan Yavaş'a... Haberi Görüntüle

"SAKARYA'YA 42 MİLYAR TL YATIRIM YAPTIK"

Adapazarı bölgesi Milli Mücadele'de Ermeni ve Rum çetelerine karşı destansı bir mücadele vermiştir. Adapazarı'nın tüm kahramanlarına Allah'tan rahmet diliyorum. Bu gazi şehrimizi kalkındırmak için gece gündüz çalıştık, çalışıyoruz.

Eğitimde 42 ayrı projenin resmi açılışını bugün burada yapıyoruz. 250 milyon liralık sağlık yatırımını bugün açıyoruz.

Sakarya'yı yeni ve daha büyük hizmetlerle buluşturmayı sürdüreceğiz. Sakarya'ya son 20 yılda 42 milyar liralık yatırım yaptık. Sosyal yardımlarla Sakaryalı yardıma muhtaç vatandaşlarımıza 3 milyar liralık kaynak aktardık. Halen 7 adet sağlık tesisimizin inşası devam ediyor.

Depreme hazırlık çalışmaları kapsamında 7 farklı kentsel dönüşüm projesi yürütüyoruz. Hızlı tren fabrikasını Sakarya'da kurduk. Karasu Limanı'nı açtık.

TSK'dan Gara'ya hava harekatı! Çok sayıda terörist imha edildi Haberi Görüntüle

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading