Yandex Metrica

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Muhalefet bütün tuşlara basıyor!

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Muhalefet bütün tuşlara basıyor!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kocaeli'de depremzedelerle yapılan iftar sonrası açıklamalarda bulundu.

Gündem

23.01.2024, 20:44

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kocaeli'de depremzedelerle yapılan iftar sonrası açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:

Bu sene Ramazan'ı özellikle depremzedelerimizle beraber idrak etmeye özen gösteriyoruz. Depremde destan yazan arama kurtarma ekiplerimizi ve belediyelerimizin temsilcilerimizi külliyemizde ağırladık. Gençlik ve Spor Bakanlığı yurtlarında kalan kardeşlerimizle iftarı açtık.

CHP'den Meclis'te 3 yalan! İBB'nin lüks Roma gezisini itiraflara rağmen savundular! CHP'den Meclis'te 3 yalan! İBB'nin lüks Roma gezisini itiraflara rağmen... Haberi Görüntüle

ŞEHİRLERİ ESKİ İHTİŞAMINA KAVUŞTURACAĞIZ

Deprem konutlarımızın temellerini süratle atıyoruz. Dün itibariyle inşası başlayan konut sayısı 100 bini buldu.

Reklam ve şov yapmak yerine iş ve hizmet peşinde koşan tüm kurumlarımızdan Allah razı olsun.

Şehirlerimizi eski ihtişamına ve vatandaşlarımızı eski düzenine kavuşturuncaya kadar durmayacağız, çalışmaya ve destek olmaya devam edeceğiz.

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan öğretmenlere şiddet açıklaması: 'Cezalar yarı oranında artırılacak' Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan öğretmenlere şiddet açıklaması: 'Cezalar yarı oranında... Haberi Görüntüle

TÜM TUŞLARA AYNI ANDA BASIYORLAR

Tüm tuşlara aynı anda basmaya başladı. Terör örgütüyle yapılan pazarlıklara kadar her türlü yolu deniyorlar. 

Onca yıldır belediyelerde yapmadıkları ne kadar iş varsa ısıtıp ısıtıp yeniden gündeme getiriyorlar.

İlk günlerde ortalığı ayağa kaldıranlardan şimdiye kadar insanımızın derdine derman olacak hiçbir teklif gelmedi. Bunların millete umut olacak hiçbir projeleri yok. Mazilerinde ülkeye kazandırdıkları hiçbir yatırımları yok. Göğüslerini gererek örnek gösterecek hiçbir eserleri yok. Gençlerimize umut aşılayacak emek ürünü hiçbir vizyonları yok. Türkiye'nin sorunlarını çözecek kapasiteleri ve çapları yok.

Muhteşem bir şehir hastanesinin açılışını yaptık. Birkaç hafta sonra İzmir'de de dev bir şehir hastanesinin açılışını yapacağız. Bu hastaneler eğer Kovid döneminde olmasaydı bizim halimiz ne olurdu?

Galatasaray-Fenerbahçe maçı bilet fiyatı 19 Mayıs 2024 | Fenerbahçe taraftarı bilet fiyatı kaç TL? Galatasaray-Fenerbahçe maçı bilet fiyatı 19 Mayıs 2024 | Fenerbahçe taraftarı... Haberi Görüntüle

YAPILANI YIKMA SÖZÜ VAR

Seçim yenilgileri dışında siyasi hayatlarında anlatabilecekleri bir hikayeleri yok. Bu yoklar ve yokluklar ittifakında bolca anlaşmazlık, çekişme, Bizans oyunu, yapılanı yıkma sözü var, Türkiye'yi eski günlerine geri döndürme taahhüdü var. 1 sene boyunca onlarca toplantı, yüzlerce temas yaptılar ama adaylarını bile kavgasız belirleyemediler. 7 kişi daha birbirlerini idare edemiyorlar. Birilerine makam mevki dağıtmak dışında ortada anlaştıkları hiçbir konu yok.

Seçim yenilgileri dışında siyasi hayatlarında anlatabilecekleri bir hikayeleri yok. Bu yoklar ve yokluklar ittifakında bolca anlaşmazlık, çekişme, Bizans oyunu, yapılanı yıkma sözü var, Türkiye'yi eski günlerine geri döndürme taahhüdü var. 1 sene boyunca onlarca toplantı, yüzlerce temas yaptılar ama adaylarını bile kavgasız belirleyemediler. 7 kişi daha birbirlerini idare edemiyorlar. Birilerine makam mevki dağıtmak dışında ortada anlaştıkları hiçbir konu yok.

Bakan Koca duyurdu! MHRS’de yeni dönem: Onaylı randevu dönemi başladı Bakan Koca duyurdu! MHRS’de yeni dönem: Onaylı randevu dönemi başladı Haberi Görüntüle

BUNLAR DEĞİL Mİ DİYARBAKIR ANNELERİNİN YAVRULARINI DAĞA KAÇIRANLAR?

Her partinin genel başkanına birer cumhurbaşkanlığı yardımcılığı dağıtıyorlar. Böyle devlet yönetilir mi? Utanmadan sıkılmadan israftan bahsediyorlar. İsrafın ta kendisi bu. Bunların tek derdi Kandil'den aldıkları talimatı yerine getirmek. Terör örgütleriyle el ele, omuz omuza kardeşçe yürümek. Bunlar değil mi Diyarbakır annelerinin yavrularını dağa kaçıranlar? Diyarbakır'da 51 vatandaşımızı katledenler. O Selo denen adam, Kürt mü zannediyorsunuz? Hayır! O Zaza. Kürtlüğüyle övünüyorlar.

Kongo Demokratik Cumhuriyeti'nde darbe mi oldu 2024? Kongo Demokratik Cumhuriyeti'nde darbe mi oldu 2024? Haberi Görüntüle

14 MAYIS'TA BUNLARI SANDIĞA GÖMECEĞİZ

İmralı'daki çocuk katilini çıkaracağız diyorlar. Benim vatansever milletim bu terörist örgütün parlamentodaki temsilcilerine yürü der mi? Bunların önünü açar mı? Öyleyse çok çalışacağız. Allah'ın izniyle 14 Mayıs'ta bunları sandığa gömeceğiz. Bunlar benim milletimin tüm bu yaşananları görmediğini zannediyor. Bu millet koalisyon dönemini çok iyi bilir. Bu millet siyasi istikrarsızlığın nasıl ağır faturalar ödettiğini çok iyi bilir.

Vatandaşın aklını, basiretini, ferasetini hafife alanlar şimdiye kadar hep kaybetmişlerdir. İnşallah yine kaybedeceklerdir. Şu Kocaeli'nde devletin malını, mülkünü götüren, devletin malı mülkü üzerinden her şeyi iç eden, bu adam tekrar milletvekili adayı olarak çıkarılıyor. Ama bunun bedelini inşallah ağır ödeyecekler. Hangi siyasi görüşe mensup olursa olsun milletimizin hiçbir ferdi ne kendi ne evlatlarının istikbalini böyle bir yapıya emanet etmeyecektir.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading