Yandex Metrica

Sitede Ara

Cumhurbaşkanı Erdoğan Balkan turuna çıkıyor! İlk durak Bosna Hersek

Cumhurbaşkanı Erdoğan Balkan turuna çıkıyor! İlk durak Bosna Hersek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 6-8 Eylül tarihleri arasında Bosna Hersek, Sırbistan ve Hırvatistan'a diplomatik ziyaret düzenleyecek. Erdoğan'ın ziyaretinde Balkanlardaki barış iklimi için Türkiye'nin her zaman hazır olduğu mesajı verilecek.

Gündem

23.01.2024, 19:46

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 6-8 Eylül tarihleri arasında Bosna Hersek, Sırbistan ve Hırvatistan'a diplomatik ziyaret gerçekleştirecek. 

Erdoğan'ın Balkanlardaki ilk uğrak noktası Bosna-Hersek olacak. Erdoğan'ın önceki ziyaretlerde olduğu gibi Devlet Başkanlık Konseyi'nin 3 üyesi ile bir araya gelmesi ön görülüyor.

Selçuk Bayraktar o anları paylaştı: Bayraktar TB3 bir testi daha başarıyla tamamladı Selçuk Bayraktar o anları paylaştı: Bayraktar TB3 bir testi daha... Haberi Görüntüle

BARIŞ İÇİN TÜRKİYE KATKISI

Temaslarda, Türkiye'nin Balkanlarda barışın devamı için her türlü katkıyı sağlamaya devam edeceği mesajı verilecek.

Son dakika... AFAD duyurdu! Komşu ülkede art arda depremler! Türkiye'den hissedildi Son dakika... AFAD duyurdu! Komşu ülkede art arda depremler! Türkiye'den... Haberi Görüntüle

ÜLKELERLE İKİLİ ANLAŞMALAR İMZALANACAK

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Balkan turunun bir diğer önemli gündem maddesi de ekonomi olacak. Bölge ülkeleri ile ilişkilerin geliştirilmesi için atılacak adımlar değerlendirilecek.

İkili ve heyetler arası görüşmeler yapılacak. Erdoğan'ın ziyareti sırasında önemli ikili anlaşmaların imzalanması da ön görülüyor.

Van'da bayram namazı saat kaçta kılınacak 2024? Van'da bayram namazı saat kaçta kılınacak 2024? Haberi Görüntüle

EKONOMİK ADIMLAR ATILACAK

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a üç ülkeyi ziyaretinde kalabalık bir iş insanı heyeti de eşlik edecek. İş konseyi toplantıları gerçekleştirilecek.

Karşılıklı yatırımların ve ticaret hacminin arttırılması için atılacak adımlar görüşülecek.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading