Yandex Metrica

Sitede Ara

Cumhurbaşkanı Erdoğan: AB'ye gerektiği zamanda gereken cevabı vereceğiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: AB'ye gerektiği zamanda gereken cevabı vereceğiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk Dünyası Ali Nişanı Takdim Töreni'ne katıldı. Törende konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "AB kapısında 52 yıl bizi süründürdüler, hala aynısını yapıyorlar. Ama biz gerektiği zamanda gereken cevabı vereceğiz" ifadesini kullandı.

Gündem

23.01.2024, 20:03

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Türk Dünyası Ali Nişanı takdim edildi

Törende konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları söyledi:

Teşkilatımızın uluslararası alandaki görünürlüğünün de her geçen gün arttığını memnuniyetle müşahade ediyorum. Mevcut zorlukların ve meydan okumaların üstesinden geleceğimize inanıyorum.

Ortak çaba ve öz verimizin ürünü olan teşkilatımızın bu seviyeye ulaşmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Özellikle de bu organizasyonda gerçekten ev sahibi konumunda olan Şevket kardeşime çok teşekkür ediyorum, her şeyi ile müstesna bir organizasyon, müstesna bir ev sahipliği.

D-8 ülkeleri 'Gazze' için İstanbul'da toplanacak D-8 ülkeleri 'Gazze' için İstanbul'da toplanacak Haberi Görüntüle

"İLHAM ALİYEV KARDEŞİMİN İKİ YILDA NELER BAŞARDIĞINI GÖRÜYORUZ"

Yeni dönemde görevi üstlenecek Kazakistan Başkanı'na da özgüveni noktasında çok çok başarılar diliyorum görüyorum ki Kazakistan'da da aynı başarıyı sürdüreceğiz.

Karabağ’da çok ciddi bir mücadele sürdüren ve bu mücadeleyi en güzel şekilde devam ettiren İlham Aliyev kardeşimi, bu esnada bu mücadele sırasında iki yıldır neler başardığını, neleri ortaya koyduğunu görüyoruz. Şu an itibariyle defaatle oradaki törenlere de katılmak sureti ile neler yapıldığını yerinde görme imkanım oldu ve bunları tabi görünce de bir Türk olarak iftihar ettim. Bu kadar kısa zamanda bu kadar başarı hakikaten bizlere bir gurur vesilesi oldu.

2024'te Türkiye'de kaç Chery satıldı? TİGGO 8 PRO ve Omoda 5 kaç tane satıldı? 2024'te Türkiye'de kaç Chery satıldı? TİGGO 8 PRO ve Omoda... Haberi Görüntüle

AB KAPISINDA 52 YIL BİZİ SÜRÜNDÜRDÜLER

AB kapısında 52 yıl bizi süründürdüler, hala aynısını yapıyorlar. Ama biz gerektiği zamanda gereken cevabı vereceğiz.

Bu ödül şahsıma büyük sorumluluk yüklemektedir. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading