Yandex Metrica

Sitede Ara

Cihangir'de Kadıköy'ü aratmayan vandallık görüntüleri!

Cihangir'de Kadıköy'ü aratmayan vandallık görüntüleri!

Dün Kadıköy'de vandallığı aratmayan görüntülerin bir benzeri Cihangir'de de yaşandı. Sabaha kadar alkol içip eğlenenler çöplerini sokaklara attı. Mahalle aralarında çöp dağları oluştu.

Gündem

23.01.2024, 17:38

İstanbul Kadıköy'de dün gece koronavirüs tedbirlerini hiçe sayarcasına toplanan kalabalık, alkolün de etkisiyle kendilerini kaybederek taşkınlık çıkarmış, Surp Takavor Ermeni Kilisesi'nin duvarlarına çıkarak dans etmişti. O olayın bir benzeri Cihangir'de de yaşandı.

Salda Gölü’nde sürüklenen kızın hayatını kurtarmıştı! O anları ağlaya ağlaya anlattı Salda Gölü’nde sürüklenen kızın hayatını kurtarmıştı! O anları ağlaya ağlaya... Haberi Görüntüle

KADIKÖY'E BAK CİHANGİR'İ AL

Cihangir'de toplanan kalabalık, alkol içerek sabaha kadar dans etti. Gün ağarınca geceden kalma taşkınlıkların görüntüleri ortaya çıktı. Bira içerek eğlendiğini sanan grubun alkol şişelerini yollara attığı görüldü.

Kaymakamlıktan emsal bildiri! AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti destek verdi: 'İsrail mallarının ticaretini yapmayın' Kaymakamlıktan emsal bildiri! AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti... Haberi Görüntüle

VATANDAŞ RAHATSIZ

Öte yandan, bölgede yaşayan vatandaşlar bu taşkınlıklar nedeniyle ortaya çıkan gürültü ve çöplerden rahatsız olduklarını dile getirdi. Temizlik işçileri, yollardaki çöp dağlarını temizlemek için çalıştı. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading