Yandex Metrica

Sitede Ara

Çiftlik Bank kurucusu Mehmet Aydın'ın Türkiye'ye geliş tarihi belli oldu

Çiftlik Bank kurucusu Mehmet Aydın'ın Türkiye'ye geliş tarihi belli oldu

Binlerce insanı dolandıran Çiftlik Bank'ın kurucusu 'Tosuncuk' lakaplı Mehmet Aydın'ın bu gece Türkiye'ye getirileceği açıklandı.

Gündem

23.01.2024, 17:37

Kurduğu 'Çiftlik Bank' ile 2018 yılında, 132 bin 222 kişiden 1 milyar 139 milyon lira toplayarak, yurt dışına kaçan ve kırmızı bültenle aranan, 'Tosuncuk' lakaplı Mehmet Aydın, Brezilya'da Sao Paulo Başkonsolosluğu'na teslim olmuştu.

Brezilya'nın Sao Paulo kentindeki Türk Başkonsolosluğu'na teslim olan Çiftlik Bank dolandırıcısı Mehmet Aydın Türkiye'ye getiriliyor. 

Erdoğan'dan Danimarka Başbakanı Frederiksen'e yönelik saldırıya kınama! Erdoğan'dan Danimarka Başbakanı Frederiksen'e yönelik saldırıya kınama! Haberi Görüntüle

BAKANLIK AÇIKLAMA YAPTI

İçişleri Bakan Yardımcısı ve Bakanlık Sözcüsü İsmail Çataklı, Brezilya'da teslim olan Mehmet Aydın için şu ifadeleri kullandı; ''Arkadaşlarımız aldılar, getirecek uçak sabah 09.50'de hareket etti. Akşam 22.30 gibi Türkiye'de olacak."

İzmir'de çıkan orman yangınına karadan ve havadan müdahale ediliyor! Bazı evler tahliye edildi İzmir'de çıkan orman yangınına karadan ve havadan müdahale ediliyor! Bazı... Haberi Görüntüle

TESLİM OLACAĞINI DUYURMUŞTU

Bilindiği üzere Mehmet Aydın, yayınladığı video ile Türk yargısına teslim olacağını duyurmuştu. Aydın, "Suçsuzluğumu ve mağduriyetimi kanıtlamak için kendi hür irademle Türk yargısına teslim olacağım. Bu noktada Türk yargısına vereceği kararda ve gerçeği bulacağımıza hiç şüphem yoktur" demişti.

Dolandırıcılara SİBERGÖZ darbesi! 19 ilde çok sayıda şüpheli yakalandı Dolandırıcılara SİBERGÖZ darbesi! 19 ilde çok sayıda şüpheli yakalandı Haberi Görüntüle

İLK GÖRÜNTÜLER

75 bin yıla kadar hapsi istenen Mehmet Aydın'ın ilk fotoğrafları paylaşıldı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading