CHP'li başkanların eşe dosta ve akrabaya ballı koltuk dağıtımına her gün yeni bir haber ekleniyor. CHP'li Adana Yüreğir Belediye Başkanı Ali Demirçalı, BŞB'de Spor Müdürü olan yeğeni Hasan Aydoğan'ı Yüreğir Belediye Başkan Yardımcısı olarak atadı. CHP'li Adana Yüreğir Belediye Başkanı Ali Demirçalı, yeğenini belediye başkanı olarak atadı.
![BYD Seal U DM-i fiyatı ne kadar? Yüzde 30 ÖTV indirimi ile BYD Seal U DM-i ne kadara satılır?](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/byd-seal-u-dm-i-fiyati-ne-kadar-yuzde-30-otv-indirimi-ile-byd-seal-u-dm-i-ne-kadara-satilir.webp)
KARDEŞİNE DE İKİ MÜDÜRLÜK BAĞLANDI
Daha önce Adana Büyükşehir Belediyesi'nde spor müdürlüğü de yapan Aydoğan'a, başkan dayısı tarafından 10 müdürlük bağlandı. Emlak İstimlak Müdürlüğü'ne getirilen Hasan Aydoğan'ın kardeşi Kubilay Aydoğan da iki müdürlük birimi verildi.
![Bölgeye çok sayıda ekip sevk edildi: Çeşme'de orman yangını!](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/aw247125-05.webp)
YEĞEN-KARDEŞ ATAMALARI
Çukurova Belediyesinde ise yeğen ve kardeşlere koltuk verildi. Daha önce Çukurova Belediye Başkan Yardımcılığı yapan ve aynı zamanda eski emniyet müdürü olan Selami Kandemir, yeni dönemde Afet İşleri Müdürlüğü'ne atandı.
Bu atamanın hemen ardından ise Selami Kandemir'in yeğeni Sabri Kandemir, aynı birimdeki Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdür Vekilliğine, kız kardeşi Canan Soncul'u ise Bilgi İşlem Müdürlüklerine getirildi.
![Şehit Mehmet Ali Horoz'un vasiyeti yerine getirildi: Nijerya'da su kuyusu açıldı!](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/krg.webp)
DANIŞMANLIKTAN MÜDÜRLÜĞE
CHP Genel Başkan Yardımcısı Burhanettin Bulut'un danışmanı İrfan Doğan da Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin'in Özel Kalem Müdürü olarak atandı.
![Fenerbahçe Lugano'ya 1-0, 2-1, 3-2 (tek farkla) yenilirse ne olur? FB tur atlar mı, elenir mi?](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/fenerbahce-luganoya-1-0-2-1-3-2-tek-farkla-yenilirse-ne-olur-fb-tur-atlar-mi-elenir-mi.webp)
ÜSTELİK SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI
İrfan Doğan, atanmasını sosyal medya hesabından, "Özel kalem müdürü olarak göreve başlamanın gururunu yaşıyorum" paylaşımında bulundu.
![Selçuk Bayraktar'dan 15 Temmuz paylaşımı](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/selcuk-bayraktar.webp)
SONU GELMEYEN TORPİLLERE TEPKİ
Cumhuriyet Halk Partisi'nin seçimlerin ardından CHP'li isimlerin akrabalarını belediye yönetimlerinde görevlendirmesi tepki çekti.
Yorum Yaz