İzmir'de CHP Kiraz İlçe Örgütü tarafından düzenlenen bir dayanışma yemeğinde İlçe Gençlik Kolları Başkanı Serkan Barut, bir önceki dönemi İlçe Gençlik Kolları Başkanı tarafından yumruklu saldırıya uğradı.
Etkinliğin bitmesine kısa bir süre kala ailesi ve programa katılan misafirlerle sohbet eden İlçe Gençlik Kolları Başkanı Serkan Barut, önceki dönem Gençlik Kolları Başkanı S.K.’nin yumruklu saldırısına uğradı.
![AK Parti'de değişim rüzgarı: Gözler o toplantıya çevrildi](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/resim-2024-07-22-113725655.webp)
SALON BİR ANDA RİNGE DÖNÜŞTÜ
Barut'un yumruklu saldırıya maruz kalması sonrası sonrası diğer partililer ile S.K arasında kavga başladı.
Ortalık bir anda savaş alanına dönerken o anlar güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde S.K'nın Barut'a arkadan hızlıca yaklaşıp yumruk attığı ve partililerin de daha sonra olaya dahil olduğu anlar yer alıyor.
![Merkez Bankası depo alım işlemi nedir? 5 milyar dolarlık anlaşma sonlandı!](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/merkez-bankasi-depo-alim-islemi.webp)
ARALARINDA HUSUMET VARMIŞ
Diğer yandan, gençlik kolları başkanlığının devir sürecinden beri Barut ile S.K arasında bir gerilim olduğu belirtilirken, Barut’un saldırgan S.K. hakkında şikayetçi olduğu öğrenildi. S.K.’nin ise parti tarafından disipline sevk edileceği belirtildi.