Yandex Metrica

Sitede Ara

CHP'liler Kanal İstanbul broşürü almak istemeyen vatandaşı hastanelik etti!

CHP'liler Kanal İstanbul broşürü almak istemeyen vatandaşı hastanelik etti!

CHP Ümraniye Mahalle Teşkilatı üyesi bir grup, Kanal İstanbul projesi aleyhine hazırladıkları broşürleri almayan AK Parti'de görevli siyasetçi 66 yaşındaki İmdat Bakırcı'yı darp edip yere düşürdü.

Gündem

23.01.2024, 18:04

Olay İstanbul Ümraniye'de yaşandı. Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında Site Mahallesi Atay Caddesi üzerinde toplanan CHP Ümraniye Mahalle Teşkilatı üyeleri partilerinin hazırladığı Kanal İstanbul projesin yapılmaması gerektiğine ilişkin broşürleri dağıtmak üzere stand açtı. CHP Ümraniye Teşkilatı Mahalle Başkanı Serpil Şeker ve annesi Sehergül Yakar ile aynı teşkilatta görev yapan Tuncay Doğan dağıttıkları broşürleri yoldan geçen AK Parti'de görevli siyasetçi İmdat Bakırcı'ya (66) vermek istedi. Broşürü istemeyen Bakırcı'ya CHP'li isimler tepki gösterdi çıkan tartışmada yaşlı adam darp edilerek yere düşürüldü.

Yaşadığı olayın ardından önce eve ardından dayanılmaz ağrılarla hastaneye giden Ak Partili siyasetçi İmdat Bakırcı'nın omzunda kırık ve çatlaklar olduğu tespit edildi. Bakırcı emniyete giderek şikayetçi oldu. Yolda yürürken bir kadının kendisine broşür vermek istediğini, broşürün ne olduğunu bilmediğini ancak üzerinde CHP logosunu gördüğü ve almayacağını söylediğini anlattı.

Daha sonra kalabalık bir grubun kendisine ısrarda bulunduğunu ifade eden Bakırcı, siyasi görüşlerini anlatınca tepki gördüğünü belirtti. Tam arkasına döndüğünde kendisine vurduklarını ve yere düştüğünü söyleyen Bakırcı, ayağa kalkıp baktığında erkek bir şahsı gördüğünü kaydetti. Çevredekilerin "yaşlı adama neden vuruyorsunuz" diyerek kendisine yardım ettiğini söyleyen Bakırcı, kendisini darp eden kişiden şikayetçi oldu.

Ehliyeti olanlar dikkat! 15 TL yerine 4 bin TL ödemeyin: Süre yıl sonu doluyor Ehliyeti olanlar dikkat! 15 TL yerine 4 bin TL ödemeyin:... Haberi Görüntüle

EMNİYETTE: İTTİM, SAVCILIKTA: KADINI İTTİ KENDİ DÜŞTÜ

Şikayet üzerine olaya karışan CHP'li grup kameralardan tespit edildi ve tek tek ifadeleri alındı. Onlardan ilki CHP Ümraniye Teşkilatı üyesi Tuncay Doğan'dı. Emniyette başka, savcılıkta başka ifade verdi. Emniyette İmdat Bakırcı'nın kendilerine hakaret ve tehdit etmesi nedeniyle tartıştıklarını ve yaşlı adamı kendinden uzaklaştırmak için hafif şekilde iteklediğini söyledi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading