Yandex Metrica

CHP'li Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer savunma sanayisini hedef aldı! 'Cumhuriyet bunun için kurulmadı'

CHP'li Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer savunma sanayisini hedef aldı! 'Cumhuriyet bunun için kurulmadı'

CHP'li Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Türkiye'nin yıllardır geliştirmek için çaba sarf ettiği savunma sanayisini skandal sözlerle hedef aldı. Seçer, 'Tank, top, İHA, SİHA, vur kır, öldür, kahramanlık türküleri… Cumhuriyet bunun için kurulmadı' diye konuştu.

Gündem

23.01.2024, 20:00

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda CHP'nin düzenlediği programa katılan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, AK Parti'nin vizyon belgesini hedef aldı. 

Eskişehir'de LGBT terörü! Polis taşkınlık yapanlara müdahale etti: Gözaltılar var Eskişehir'de LGBT terörü! Polis taşkınlık yapanlara müdahale etti: Gözaltılar var Haberi Görüntüle

MİLLİ SİHA VE İHA'LARI HEDEF ALDI 

Seçer skandal bir açıklama ile, "Bizim kutladığımız Cumhuriyet, 2022 yılında Türkiye’deki Cumhuriyet anlayışı değil." sözlerini kullanarak, yerli ve milli İHA ile SİHA'ları hedef alan bir çıkış yaptı. 

Seçer, AK Parti'nin vizyon belgesine eleştirerek, "Gözlerim yaşardı iki gündür, vizyona bakın. Kavga dilini kullanmadıklarını, mecbur kalınmadıkça savaş cinayettir." diye konuştu. 

MSB duyurdu: Yunanistan'a kaçmaya çalışan 5'i FETÖ üyesi 9 kişi yakalandı! MSB duyurdu: Yunanistan'a kaçmaya çalışan 5'i FETÖ üyesi 9 kişi ... Haberi Görüntüle

SAVUNMA SANAYİ ADIMLARINI VİZYONSUZLUK OLARAK DEĞERLENDİRDİ

Türkiye Yüzyılı vizyonunu skandal ifadelerle hedef alan Seçer şu sözleri kullandı: 

İkinci yüzyıl vizyonu tank, top, İHA, SİHA, vur, kır, öldür, kahramanlık türküleri… Cumhuriyet bunun için kurulmadı. Cumhuriyet medeniyet projesidir. Barış projesidir. Demokrasi projesidir. Eğitim, çağdaşlık projesidir. Onun için kuruldu. Ülkemin geldiği duruma üzülmemek mümkün değil. 

Son dakika: Putin, Dışişleri Bakanı Hakan Fidan'ı kabul edecek Son dakika: Putin, Dışişleri Bakanı Hakan Fidan'ı kabul edecek Haberi Görüntüle

MERSİN'DE TERÖR OPERASYONU 

Diğer yandan Mersin'de terör örgütü PKK soruşturması yapılmış, terör propagandası yapan 30 kişi hakkında gözaltı kararı verilmişti. 

Peş peşe orman yangınları başladı! Manisa, Sakarya ve Balıkesir'de orman yangını çıktı! Havadan müdahaleler başladı! Peş peşe orman yangınları başladı! Manisa, Sakarya ve Balıkesir'de orman... Haberi Görüntüle

BASIN DANIŞMANI TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYELİĞİNDEN TUTUKLANMIŞTI 

Gözaltına alınanlardan biri de Mersin Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Bedrettin Gündeş olmuştu. 

PKK terör örgütü üyeliğinden yargılanan Gündeş tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading