Yandex Metrica

CHP'li Eren Erdem Kılıçdaroğlu'nun olası adaylığını destekledi! İmamoğlu yandaşları bakın ne yaptı?

CHP'li Eren Erdem Kılıçdaroğlu'nun olası adaylığını destekledi! İmamoğlu yandaşları bakın ne yaptı?

CHP'li Eren Erdem, Cumhurbaşkanlığı için en uygun adayın Kılıçdaroğlu olduğunu söyledi. İmamoğlu ve Yavaş yandaşları Erdem'i sosyal medyadan linç etti. Erdem ise paylaşımlarının beğenilmemesine tepki gösterip örgüte talimat verdi.

Gündem

23.01.2024, 18:34

CHP Parti Meclisi Üyesi Eren Erdem, Twitter'dan yaptığı açıklamada Millet İttifakı'nın adayının Kemal Kılıçdaroğlu olması gerektiğini söyledi. Kılıçdaroğlu'nun herkes için mücadele ettiğini öne süren CHP'li Erdem, ''Kemal Kılıçdaroğlu, devleti normalleştirecek; adalet için canı pahasına mücadele edecek kişidir.'' ifadelerini kullandı.

İstanbul Kağıthane kurban kesim ve satış yerleri nereler 2024? İstanbul Kağıthane kurban kesim ve satış yerleri nereler 2024? Haberi Görüntüle

KIZIP TEŞKİLATA EMİR VERDİ

Erdem daha sonra, beklediği etkileşimi almaması üzerine, "Hayırdır? Bu tweetleri beğenmediniz mi? Tüm CHP örgütleri bunu paylaşmalı" mesajını paylaştı. 

Cumhurun liderleri bayramlaştı! Erdoğan MHP lideri Devlet Bahçeli ile görüştü! Cumhurun liderleri bayramlaştı! Erdoğan MHP lideri Devlet Bahçeli ile görüştü! Haberi Görüntüle

EREN ERDEM İMAMOĞLU YANDAŞLARINDAN LİNÇ YEDİ

Erdem'in paylaşımlarına Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'ın troll ekibinden tepki gecikmedi. Paylaşımı yorum yağmuruna tutan bazı kullanıcılar, Eren Erdem'i "saçmalamakla" suçladı. Bazı kişiler de Erdem ve desteklediği Kılıçdaroğlu'nun koltuk sevdası peşinde olduğunu ifade etti. 

Adalet Bakanı 'asla kabul edilemez' diyerek duyurdu: Peygamber Efendimize hakaret eden YouTubera yakalama kararı! Adalet Bakanı 'asla kabul edilemez' diyerek duyurdu: Peygamber Efendimize hakaret... Haberi Görüntüle

'SOKAKTAKİ ÇOCUK BİLE BİLİR'

Bir kullanıcı ise, "Sokaktaki çocuğa sor o bile Kılıçdaroğlu'nun Erdoğan karşısında kazanamayacağını bilir. Kendinize gelin artık" sözleriyle tepki gösterdi. 

11 Haziran bugün Ankara’da yangın nerede, hangi ilçede çıktı? 11 Haziran bugün Ankara’da yangın nerede, hangi ilçede çıktı? Haberi Görüntüle

2018 YILINDA EREN ERDEM NE DEMİŞ?

Eren Erdem, Haziran 2018'te yaptığı paylaşımda, 2920 gündür Genel Başkan olan Kılıçdaroğlu'nun 9 seçim kaybettiğini hatırlatarak, "Yapması en erdemli davranış 'istifa' olacaktır" ifadelerini kullanmıştı. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading