Yandex Metrica

CHP'li belediyeden skandal heykel! İslam'a savaş açtılar

CHP'li belediyeden skandal heykel! İslam'a savaş açtılar

Heykel sevici CHP'nin son heykeli sabırları taşırdı. CHP yönetimindeki Kırşehir Belediyesi'nin dini değerleri hedef alan, İslam'a ve Müslümanlığa savaş açan heykeli şehir meydanına dikildi. Söz konusu heykele 'Din Kültürü ve Ahlak Bilgisinin Kara Kutusu' adlı kitabını yerleştirdi.

Gündem

03.05.2024, 00:20

Türkiye, 6 Şubat gecesi Kahramanmaraş merkezli depremde binlerce insanını kaybetti. Söz konunu depremde yüzbinlerce insan evsiz kaldı. Tüm Türkiye bu yaraları sarmaya çalışırken CHP yönetimindeki Kırşehir Belediyesi söz konusu depremi bahane ederek skandal bir heykele imza attı.

Arabistan ve Afrika'dan Türkiye'ye çöl tozu geliyor! Uzman isim tarih verdi Arabistan ve Afrika'dan Türkiye'ye çöl tozu geliyor! Uzman isim tarih... Haberi Görüntüle

İSLAM'A SAVAŞ AÇTILAR

CHP yönetimindeki Kırşehir Belediyesi, 17 Ağustos ve 6 Şubat depremlerini bahane ederek Cacabey Meydanı'nda Deprem Heykeli açılışını yaptı. Söz konusu skandal heykelde İslam'a ve Müslümanlığa hakaret niteliği taşıyan, 'Din Kültürünün Kara Kutusu' kitabı konuldu. Skandallar bununla da sınırlı kalmadı, CHP'li Kırşehir Belediyesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisinin Kara Kutusu kitabının yanında Nizamülmülk'ün 'Siyasetname' kitabının da konulduğu gözlendi.

Burcu Biricik kızının ismi ne? Burcu Biricik kızının adını ne koydu? Burcu Biricik kızının ismi ne? Burcu Biricik kızının adını ne... Haberi Görüntüle

TEPKİ GECİKMEDİ

Kırşehir'de açılan skandal heykel üzerine açıklamalarda bulunan İl Müftüsü Mehmet Yaman, "Dinin tek mesajı var." diyen Müftü Yaman, "Din; dürüstlüğü, samimiyeti, yardımlaşmayı birlik ve beraberliği önceler. Dinin hedefi dünya ve ahiret mutluluğudur. Resul'ün hadisleri bizlere yol gösterir. Belediyenin kastı noktasında polemiğe düşmek istemiyorum." ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading