Yandex Metrica

CHP'li belediyeden hayrete düşüren atama! Bir kişi 22 koltuğun sahibi oldu

CHP'li belediyeden hayrete düşüren atama! Bir kişi 22 koltuğun sahibi oldu

CHP'li Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Türkiye tarihinde görülmemiş bir atamaya imza attı. Erdem'in, 25 müdürlüğün 22'sini emekli polis memuru olan başkan yardımcısı Ertuğrul Bengül'e bağladığı ortaya çıktı.

Gündem

07.05.2024, 18:21

CHP'li Ceyhan Belediyesi'nde skandal bir atama yaşandı. 2019 yerel seçimlerin ardından 511 işçinin işine son veren belediye 550 işçi almıştı. Bu defa Belediye başkanı Hülya Erdem'in bir kişiye 22 koltuk verdiği ortaya çıktı.

İzmir Valiliğinden önemli duyuru: 1 Haziran ile 31 Ekim tarihleri arasında yasaklandı İzmir Valiliğinden önemli duyuru: 1 Haziran ile 31 Ekim tarihleri... Haberi Görüntüle

25 MÜDÜRLÜĞÜN 22'Sİ EMEKLİ POLİS MEMURUNA BAĞLANDI

Sabah'ın aktardığı habere göre, Erdem, 25 müdürlüğün 22'sini emekli polis memuru olan başkan yardımcısı Ertüğrul Bengül'e bağladı. 

Hülya Erdem'in imzasıyla oluşturulan yönetim şemasında diğer 2 başkan yardımcıları Gökhan Yantır ile Mehmet Nas yer almadı. Başkan Hülya Erdem, Bengül'ün daha önce vekaletten yürüttüğü İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Özel Kalem Müdürlüğü ve Mali Hizmetler Müdürlüğü'nü de kendine bağladı.

Müge Anlı'daki olay Türkiye'yi dehşete düşürdü! Üvey kızlarını istismar eden Selahattin Yalnız hakkında flaş karar Müge Anlı'daki olay Türkiye'yi dehşete düşürdü! Üvey kızlarını istismar eden... Haberi Görüntüle

'BELEDİYENİN benGÜL'Ü'

Hülya Erdem'in bu akılalamaz hareketine tepkiler çığ gibi büyürken, başkan Erdem'in talimaytıyla belediyenin sosyal medya sitesinde 'Başkan yardımcılarımız' bölümüne ulaşılması engellendi. Atamayı öğrenen Ceyhanlılar başakana, 'Belediyenin benGÜL'ü şeklinde eleştiride bulundu.

Kavurucu sıcaklar geri dönüyor! Meteoroloji uyardı: Normalin 8 derece üzerine çıkacak Kavurucu sıcaklar geri dönüyor! Meteoroloji uyardı: Normalin 8 derece üzerine... Haberi Görüntüle

'KOLTUĞUNU DA BENGÜL'E BIRAKSIN'

Vatandaşlar, "Hülya Erdem ne yapmaya çalışıyor anlamış değiliz. Kentin kaderi bir kişiye terkedilemez. O zaman başkan koltuğunu da Ertuğrul Bengül'e bıraksın. Bu kadar müdürlük bir insana verilir mi? Koskoca belediye de müdürlükleri hakkıyla yürütecek liyakat sahibi yok mu?" diyerek tepkisini dile getirdi.

Emine Erdoğan'da YKS'ye girecek öğrencilere başarılar diledi: 'Yolunuz açık, geleceğiniz parlak olsun' Emine Erdoğan'da YKS'ye girecek öğrencilere başarılar diledi: 'Yolunuz açık, geleceğiniz... Haberi Görüntüle

BENGÜL'E BAĞLANAN MÜDÜRLÜKLER

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü
Halkla İlişkiler Müdürlüğü
Sağlık İşleri Müdürlüğü
Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü
Yazı İşleri Müdürlüğü
Emlak ve İstimlak Müdürlüğü


Zabıta Müdürlüğü
Hukuk İşleri Müdürlüğü
Muhtarlık İşleri Müdürlüğü
Teftiş Kurulu Müdürlüğü
Dış İlişikler Müdürlüğü
Basın yayın Müdürlüğü
Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü
Park ve Bahçeler Müdürlüğü


Temizlik İşleri Müdürlüğü
Fen İşleri Müdürlüğü
Destek Hizmetleri Müdürlüğü
Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü
Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü
İşletme İştirakler Müdürlüğü
Kreş Müdürlüğü

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading