Yandex Metrica

Sitede Ara

CHP'li belediye sonunda bunu da yaptırdı! Çerçioğlu bebek bezlerinin üstüne kendi fotoğrafını bastırdı

CHP'li belediye sonunda bunu da yaptırdı! Çerçioğlu bebek bezlerinin üstüne kendi fotoğrafını bastırdı

Deprem bölgesidne provokasyona imza atan Kemal Kılıçdaroğlu'nun genel başkan olduğu CHP'nin Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu 'pes dedirten' bir olaya imza attı. Çerçioğlu'nun afet bölgesine gönderdikleri bebek bezlerinin üzerine kendi fotoğrafını bastırdığı ortaya çıktı.

Gündem

23.01.2024, 20:28

Türkiye Kahramanmaraş merkezli 11 ilde büyük yıkıma neden olan deprem felaketi sonrası yaralarını sarmaya çalışıyor. 11 ilde etkili olan deprem felaketi sonrası 40 bini aşkın vatandaşımız hayatını kaybetti, on binlerce bina yıkıldı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kamuda tasarruf açıklaması: 3 yıllık değil Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kamuda tasarruf açıklaması: 3 yıllık değil Haberi Görüntüle

TÜRKİYE TEK YÜREK OLDU

Depremin üzerinden 16 gün geçti. Millet olarak tek yürek halinde deprem bölgesinde yardım seferberliği başlatıldı. 

Depremden etkilenen vatandaşlarımız için gıdadan hijyene tüm ihtiyaçları giderilmeye çalışılırken parti ayrımı gözetmeksizin birçok yardım yapıldı. Afet bölgesine gönderilen yardımlardan birinde bir detay göze çarptı.

Survivor'da kaptanlık ve dokunulmazlık oyununu kazanan kim oldu? Yeni mavi ve kırmızı takım oyuncuları Survivor'da kaptanlık ve dokunulmazlık oyununu kazanan kim oldu? Yeni mavi... Haberi Görüntüle

AYDIN BELEDİYE BAŞKANI BEBEK BEZLERİNİN ÜZERİNE FOTOĞRAFINI BASTIRDI

CHP'li Aydın Büyükşehir belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun, deprem bölgesine gönderdiği bebek bezlerinin üzerine kendi fotoğrafını bastırdığı görüldü.

CHP'ye ziyaret ne zaman yapılacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı CHP'ye ziyaret ne zaman yapılacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı Haberi Görüntüle

CHP'Lİ BAŞKANDAN AÇIKLAMA GELMEDİ

Sosyal medyada gündem olan fotoğrafa ilişkin Özlem Çerçioğlu'ndan bir açıklama gelmezken, vatandaşlar yaşanan duruma sitem etti.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading