Yandex Metrica

Sitede Ara

CHP'li belediye başkanına soruşturma! Makam aracını alkollü kullanıp kaza yaptı

CHP'li belediye başkanına soruşturma! Makam aracını alkollü kullanıp kaza yaptı

Kırklareli Valiliği tarafından Kırklareli'ne bağlı İnece Belediye Başkanı Şahabettin Vardar hakkında "makam aracını hizmet dışı ve alkollü kullandığı" gerekçesiyle inceleme başlatıldı.

Gündem

23.01.2024, 22:12

Kırklareli Valiliği, İnece Beldesi Belediye Başkanı Şahabettin Vardar hakkında makam aracını "hizmet dışı ve alkollü kullandığı" iddiasıyla inceleme başlattığını duyurdu.

Doğum izni 1 yıl mı olacak? Annelere ücretli izin 1 seneye mi çıkacak? Doğum izni 1 yıl mı olacak? Annelere ücretli izin 1... Haberi Görüntüle

KONTROLÜNÜ KAYBEDEREK DEVRİLDİ

Vardar idaresindeki belediyeye ait 39 AK 328 plakalı makam aracı ile dün İstasyon Mahallesi'nde trafik kazası yaptı. Kontrolden çıkarak yol kenarına devrilen araçtan hafif yaralı olarak çıkan Vardar, ambulansla Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. 

AK Parti'den İzmir ile Tel-Aviv arasındaki 'kardeş şehir' kararına tepki: Bu ayıp tarihe geçer! AK Parti'den İzmir ile Tel-Aviv arasındaki 'kardeş şehir' kararına tepki:... Haberi Görüntüle

SORUŞTURMADA İKİ FARKLI İDDİA

Hastanedeki tedavisi sonrası Vardar taburcu edilirken, yapılan kan tahlillerinde Vardar'ın kanında alkol tespit edildiği iddia edildi. Bunun üzerine harekete geçen Kırklareli Valiliği, Vardar hakkında incelemke başlattı. Soruşturmada "makam aracını hizmet dışı ve alkollü kullanmak" şeklinde iki farklı iddianın yer aldığı bildirildi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading