banner2

CHP'ye PKK'dan olay transfer! Teröristbaşı Öcalan sevgisi HDP'yi kıskandıracak cinsten

Atatürk'ün kurduğu Cumhuriyet Halk Partisi'ne PKK'dan çok konuşulacak bir transfer gerçekleşti. Şırnak Barosu eski başkanı Nuşirevan Elçi terörsitbaşı Abdullah Öcalan'a sevgisiyle, PKK'ya derin desteğiyle bilinirken sosyal medyada bu transfere tepkiler çığ gibi...

Gündem 31.10.2022, 11:48 31.10.2022, 12:40
Abone ol
CHP'ye PKK'dan olay transfer! Teröristbaşı Öcalan sevgisi HDP'yi kıskandıracak cinsten

Atatürk'ün kurduğu Cumhuriyet Halk Partisi'nde durum içler acısı... Terör örgütü PKK'nın meclisteki eli olan HDP'ye desteğiyle bilinen CHP bu defa Şırnak Barosu eski Başkanı Nurşivan Elçi'yi partiye dahil etti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun rozetini taktığı Elçi'nin terör örgütüne yakınlığı HDP'yi kısakndıracak cinsten...

TERÖRİSTBAŞI ÖCALAN'A DESTEK PAYLAŞIMLARI

Elçi'nin terör örgütü PKK elebaşı Abdukkah Öcalan ile ilgili sosyal medya paylaşımları tepki çekreken, birçok kez PKK sembolleri ve teröristbaşı Apo posterleri paylaşımlarını retweet yaptığı görüldü. 

'CHP'DE BİRİ 6 OKTAN BİRİNİ EVİNE GÖTÜRMÜŞ, MİLLİYETÇİLİK OYU KAYIP'

-CHP'nin yeni transferine ise sosyal medyadan gelen tepkiler çığ gibi. İşte o tepkilerden bazıları...

-şaşırtmayan paylaşımlar. eğer atatürk’ü, türk milletini öven paylaşımlar yapsaydı şaşırtıcı olurdu.

-chp’de biri 6 oktan birini evine götürmüş. milliyetçilik oku kayıp! milliyetçilik ilkesinin parti üyeleri tarafından bu kadar suistimal edilmesinin başka bir açıklaması olamaz.

-atatürk’ün partisinin ne hale geldiğini tekrar gösteren paylaşımlar. tamam milliyetçilik ve laiklik okunu 6 oktan çıkardınız ama bu kadar belli edilmez diyeceğim ama bizim chp seçmeni gene gidip tıpış tıpış oyunu vereceğini biliyorlar istedikleri pozisyonu alıyorlar.

-oyları bölmeyin arkadaşlar…

-chp artık ne yazık ki ülkeye zararlı cemiyetler tarafından ele geçirilmiştir. chp’yi de memleketi de kurtarmak öncelikli hedefimiz olmalıdır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!