Yandex Metrica

CHP yandaşı Enver Aysever çileden çıktı: Akşener ve İmamoğlu için "Görgüsüzler" dedi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun sosyal medyada yaptığı açıklamalar sonrası harekete geçen CHP yandaşı Enver Aysever, İP Genel Başkanı Akşener'in sokakta tiyatro yaptırdığına dikkat çekti. Aysever, esnaf ziyaretleri ve Cumhurbaşkanlığı adaylığı için İmamoğlu ve Yavaş'ın sırtını sıvazlıyan İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e tepki göstererek, "Görgüsüzler" dedi.

Gündem

23.01.2024, 19:47

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun sosyal medyada yaptığı açıklamalar sonrası harekete geçen CHP yandaşı Enver Aysever, İP Genel Başkanı Meral Akşener'i ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun "Görgüsüzler" diyerek eleştirdi. 

Akşener'in sokakta tiyatro yaptırdığına dikkat çeken Aysever, "Şu tabloya asla inanmıyorum, belki benim kötü niyetliliğim. Ama Allah aşkına bir hanımefendi iyi kötü bir yaşı var. Ayağınıza kapanacak, yalvaracak, ağlayacak Başbakanımızın sizsiniz Cumhurbaşkanımız da 6'lı masadan kazanacak biri çıksın. Kim çıksın yani Mansur Bey çıksın." diyerek İyi Parti Genel Başkanı'nın adaylık oyununu bir kez daha deşifre etti.

İsrail alev alev yanıyor! Hizbullah, soykırımcıyı vurdu: Evler tahliye ediliyor! İsrail alev alev yanıyor! Hizbullah, soykırımcıyı vurdu: Evler tahliye ediliyor! Haberi Görüntüle

Liselere Geçiş Sistemi (LGS) 2024 sonuçları ne zaman açıklanacak? Liselere Geçiş Sistemi (LGS) 2024 sonuçları ne zaman açıklanacak? Haberi Görüntüle

AKŞENER'İN İBB ZİYARETİ: GÖRGÜSÜZLER

Akşener'in hem İmamoğlu'nun hem de Yavaş'ın cumhurbaşkanlığı adaylığı için sırtına sıvazladığını belirten ve CHP'li İBB'ye ziyaretiyle ilgili konuşan Aysever, "Bu nedir abi ya, bu nedir yaa. Allah aşkına burası belediye binası ya, belediye zabıtası, merasim takımı, bando olmuş. Bana sorarsanız görgüsüzce geliyor bu ciddi söylüyorum görgüsüzce geliyor. Meral Akşener'in oraya neden gittiğini biliyoruz. Buğra Bey, 'Sokakta Mansur Bey'i duyuyoruz' diyor Akşener İBB Başkanı'nı ziyarete gidiyor. Hem İmamoğlu hem Yavaş'ın sırtını sıvazlıyor hem de kendisini öne çıkarıyor." diyerek yaşananlara tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Mirziyoyev'e Devlet Nişanı tevcih edildi: 'Sarsılmaz kardeşliğin güçlü nişanesi' Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Mirziyoyev'e Devlet Nişanı tevcih edildi: 'Sarsılmaz kardeşliğin... Haberi Görüntüle

İYİ PARTİ ADAYI KABUL ETMEK ZORUNDA

Öte yandan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 6'lı masaya getirdiği adayı İyi Partililerin kabul etmek zorunda olduğunu belirten Aysever, "Soruyor İyi Partililerin kaçta kaçı ister? Sayın Fatih Altaylı, İyi Parti'yi İyi Parti yapan kurulmasına Meclis'te olmasına bugün sesinin çıkmasına neden olan kişi sayın Kemal Kılıçdaroğlu. Bana sürekli sosyal medyada 'Kemal Kılıçdaroğlu'nu pazarlıyor musun?' diyenler var. Açık konuşayım Kemal Kılıçdaroğlu ile aramın bugünlerde çok iyi olduğunu zannetmiyorum, geçen hafta attığım tweetlerden dolayı. Yaptığımız yayın başarılıydı, haksızlığa uğradığımı düşündüm tweetler attım iyi olduğunu düşünmüyorum. Kendisiyle birkaç saat önce de konuştum. Kemal Kılıçdaroğlu'nun hakkını vermek benim boynumun borcu. İyi Partililer eğer birazcık vicdan, eğer birazcık insani bir ölçü varsa Kemal Kılıçdaroğlu masaya kime getiriyorsa kabul etmek zorunda. Eğer ben olacağım derse en çok İyi Partililer kabul etmek zorunda." şeklinde konuştu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading