Yandex Metrica

Sitede Ara

Çember daralıyor! Sinan Ateş cinayetiyle ilgili gözaltı sayısı 11 oldu

Çember daralıyor! Sinan Ateş cinayetiyle ilgili gözaltı sayısı 11 oldu

Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş'in silahlı saldırıya uğradığı olayda gözaltı sayısı 11 oldu.

Gündem

23.01.2024, 22:16

Geçtiğimiz günlerde Ankara'da uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybeden Ülkü Ocakları eski Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş'le ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor.

Kaçak işletmeye izin yok! Yeni halk plajları geliyor: Bakan Özhaseki duyurdu Kaçak işletmeye izin yok! Yeni halk plajları geliyor: Bakan Özhaseki... Haberi Görüntüle

GÖZALTI SAYISI 11'E YÜKSELDİ

Emniyet güçleri, kaçan şüphelinin yakalanması için çalışma başlatırken yapılan araştırmalar sonunda Sinan Ateş'in öldürülmesiyle ilgili 3 kişi gözaltına alınmıştı. Emniyet ve savcılığın yürüttüğü soruşturma kapsamında cinayetle bağlantılı 8 kişi daha gözaltına alındı. Böylece gözaltı sayısı 11'e yükseldi.

Dosyası özel olarak hazırlanıp Erdoğan'a sunulmuştu! Suç örgütü lideri Barış Boyun operasyonunun detayları ortaya çıktı! Dosyası özel olarak hazırlanıp Erdoğan'a sunulmuştu! Suç örgütü lideri Barış... Haberi Görüntüle

KAMERALAR TEK TEK İNCELENİYOR

Türkiye'yi derinden sarsan olayın yaşandığı bölgedeki tüm kamera görüntüleri detaylı olarak incelenirken, şüphelilerin HTS kayıtları ve olay yerine nasıl geldikleri geriye dönük incelemeye alındı.

Doç. Dr. Sinan Ateş, Bursa Ulu Camii'nde yaklaşık 10 bin kişinin katıldığı cenaze namazının ardından Emir Sultan Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Bakan Kacır müjdeyi canlı yayında duyurdu: Togg, Avrupa pazarına açılıyor! İşte giriş yapacağı ilk ülke Bakan Kacır müjdeyi canlı yayında duyurdu: Togg, Avrupa pazarına açılıyor!... Haberi Görüntüle

'SOSYAL MEDYA BİR HÜKÜM YERİ DEĞİLDİR'

Doç. Dr. Sinan Ateş’in silahlı saldırıda öldürülmesinin ardından sosyal medyada çeşitli iddialar ortaya atılmıştı. Çok sayıda kullanıcı Türkiye'nin gündemine oturan olaya tepki göstermişti. Bunun üzerine Doç. Dr. Ateş’in sosyal medya hesabından ailesi adına açıklamada bulunan eşi Ayşe Ateş, eşinin cenazesine gelerek taziyelerini iletenlere teşekkür ederken şu ifadelere yer verdi: "Ankara'da düzenlenen hain suikast sonucu şehit düşen eşim Sinan Ateş'in cenazesi için yakından, uzaktan gelerek acımızı paylaşan, taziyelerini ileten herkese ailemiz adına teşekkür ediyorum. Eşimin şehit edilmesinden bugüne gerek sosyal medyada gerekse bazı internet sitelerinde yer alan katil arayışlarının, hedef göstermelerin kimseye bir faydası yoktur. Sosyal medya bir hüküm yeri değildir. Devletimiz, suçluları tespit edecek ve gereken cezayı verecek büyüklüktedir. Her şeyden önemlisi Allah, en büyük adalet ve hüküm sahibidir. Acımızı bir siyasi malzeme haline getirmek, acımız üzerinden siyasi hesaplaşma yapmak isteyenlerden istirhamımız, ellerini vicdanlarına koymaları, acımıza saygı duymalarıdır. Şu anda tek bir gerçek vardır: Sinan Ateş, hain bir suikaste kurban gitmiş Ülkücü şehittir. Onun manevi hatırasına saygı göstermek isteyen herkesten tek beklentimiz duadır."

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading