Yandex Metrica

Çankaya bu iddiayı konuşuyor! Eski belediye başkan yardımcısı intihar mı ettti?

Çankaya bu iddiayı konuşuyor! Eski belediye başkan yardımcısı intihar mı ettti?

Eski Çankaya Belediye Başkan Yardımcısı Gülsün Bor'ın oturduğu apartmandan atlayarak yaşamına son verdiği konuşuluyor.   

Gündem

23.05.2024, 17:35

Ankara'da eski Çankaya Belediye Başkan Yardımcısı Gülsün Bor, 12. kattaki evinin balkonundan düşerek hayatını kaybetti. Psikolojik sorunları oldupu iddia edilen Gülsün Bor'un intihar ettiği iddia ediliyor. 

 

Bir önceki dönem Çankaya Belediye Başkan Yardımcısı olan Gülsün Bor, sabah saatlerinde Mutlukent Mahallesi Angora Evleri Sevdalı Patika Sokak'ta bulunan 12. kattaki evinin balkonundan düşerek vefat etti. Bor'un  psikolojik sorunları bulunduğu iddia edilirken, polis ekipleri olayla ilgili inceleme başlattı.

Kahraman Türk askerinden teröre ağır darbe: Çok sayıda terörist öldürüldü Kahraman Türk askerinden teröre ağır darbe: Çok sayıda terörist öldürüldü Haberi Görüntüle

OLAY YERİNDE HAYATINI KAYBETTİ 

Gülsüm Bor'un balkondan düştüğünü gören yakınları olay yerine sağlık ekiplerini çağırdı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, Güner'in hayatını kaybettiğini belirtti. 

2024 Öğretmen il dışı yer değiştirme sonuçları saat kaçta açıklanacak, neden açıklanmadı? İller arası tayin sonuçları ne zaman açıklanacak? 2024 Öğretmen il dışı yer değiştirme sonuçları saat kaçta açıklanacak,... Haberi Görüntüle

"PSİKOLOJİK SORUNLARI VARDI"

Güner'in cenazesi ölüm sebebinin tespit edilmesi üzerine Keçiören'deki Adli Tıp Kurumu'na götürüldü. Yakınları,Güner'in psikolojik sorunları bulunduğunu iddia etti.

İstanbul Kağıthane kurban kesim ve satış yerleri nereler 2024? İstanbul Kağıthane kurban kesim ve satış yerleri nereler 2024? Haberi Görüntüle

GÜLSÜN BOR KİMDİR?

Evli ve bir çocuk annesi olan Gülsün Bor, Dünya Bankası'nda kısa dönemli danışman olarak çalıştı. 2003 yılında Türkiye'ye dönerek Hazine Müsteşarlığı Kamu Finansmanı Genel Müdürlüğü İç Borç Yönetimi Dairesinde şube müdürü ve 2010 yılında Washington Büyükelçiliğine ekonomi müşaviri olarak atanan Güner, 3 yıl görev yaptı. 2014 yılında Çankaya Belediye Başkan Yardımcısı olan ve 10 yıl görev yapan Güner, 31 Mart yerel seçimlerinde görevinden istifa ederek Çankaya Belediye Başkanı aday adaylığını açıkladı ancak aday gösterilmedi.

 

Habere Tepki Ver

0

0

5

1

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading