Yandex Metrica

Canan Kaftancıoğlu'na destek veren Sabri Uzun'un rütbeleri söküldü

Canan Kaftancıoğlu'na destek veren Sabri Uzun'un rütbeleri söküldü

Yargıtay’ın Canan Kaftancıoğlu’nun mahkumiyet kararını onamasına tepki gösteren Eski Emniyet İstihbarat Daire Başkanı Sabri Uzun’un rütbeleri geri alındı.

Gündem

23.01.2024, 22:09

Eski Emniyet İstihbarat Daire Başkanı Sabri Uzun hakkında, Yargıtay'ın CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'na verilen hapis cezasını onamasının ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla ilgili idari soruşturma başlatıldı.

Bridgerton 4. sezon ne zaman çıkacak? Bridgerton 3. sezon 5. bölüm ne zaman yayınlanacak? Bridgerton 4. sezon ne zaman çıkacak? Bridgerton 3. sezon 5.... Haberi Görüntüle

RÜTBELERİ SÖKÜLDÜ

7145 sayılı 'Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'un 26'ncı maddesi ile 375 sayılı 'Kanun Hükmünde Kararname'ye eklenen geçici 35'inci madde doğrultusunda yürütülen soruşturma kapsamında, emekli emniyet müdürü Sabri Uzun'un rütbelerinin geri alınmasına karar verildi.

Kaymakamlıktan emsal bildiri! AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti destek verdi: 'İsrail mallarının ticaretini yapmayın' Kaymakamlıktan emsal bildiri! AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti... Haberi Görüntüle

KİMLİK VE SİLAHI GERİ ALINACAK

Kararın tebliğ edilmesi ile birlikte Uzun'un polis kimliğinin ve silahının geri alınacağı öğrenildi. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading