Yandex Metrica

Bursa'da 6 saat su kesintisi olacak! BUSKİ açıkladı! 7 Mart (bugün) Arıza çalışması yapılacak! Osmangazi, Yıldırım ve Nilüfer'de su kesintisine dikkat!

Bursa'da 6 saat su kesintisi olacak! BUSKİ açıkladı! 7 Mart (bugün) Arıza çalışması yapılacak! Osmangazi, Yıldırım ve Nilüfer'de su kesintisine dikkat!

Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi  Genel Müdürlüğü (BUSKİ), Bursa'da 7 Mart 2024 günü planlı olarak su kesintisi olacağını açıkladı. BUSKİ arızadan kaynaklı olarak Bursa'da Osmangazi, Yıldırım ve Nilüfer'de 6 saat boyunca su kesintisi olacağından dolayı, Bursalıların mağduriyet yaşamaması için tedbir alması gerektiğini duyurdu. Bursa su kesintisi listesi, Sular ne zaman geri gelecek? İşte merak edilenler...  

Gündem

07.04.2024, 11:14

BUSKİ 7 Mart Perşembe günü Bursa'da su kesintisi olacak ilçeler ve mahalleleri açıkladı.

BUSKİ tarafından yapılan açıklamaya göre Bursa'da bakım-arıza çalışması yapılacağından dolayı 6 saat boyunca Osmangazi, Nilüfer ve Yıldırım ilçelerine su verilmeyecek. BUSKİ Bursalıların mağduriyet yaşamaması adına 7 Mart 2024 Perşembe günü için önlem almalarını istedi.

Peki BUSKİ 7 Mart Perşembe (bugün) Bursa su kesintisi listesini yayınladı. Bursa'da bugün Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli Orhangazi ve Yenişehir ilçelerinde su kesintisi var mı? 7 Mart Perşembe günü Bursa su kesintisi listesi, Sular ne zaman geri gelecek? İşte merak edilenler...

Cumhurbaşkanı Erdoğan 'partimize kimse itibar suikastı yapamaz' demişti! AK Parti 'trol' temizliğine başlıyor Cumhurbaşkanı Erdoğan 'partimize kimse itibar suikastı yapamaz' demişti! AK Parti... Haberi Görüntüle

BUSKİ BURSA'DA HANGİ İLÇELERDE SU KESİNTİSİ OLACAĞINI DUYURDU!

Bursa'da sular mı kesilecek? Bursa'da hangi ilçelerde su kesintisi olacak? BUSKİ'den yapılan açıklamada Bursa'nın bazı bölgelerinde su kesintisi olacağı bildirildi. Peki Bursa'da hangi bölgelerinde su kesintisi var? 

Tefecilere ve dolandırıcılara darbe! MAHZEN-40 ile çok sayıda kişi enselendi Tefecilere ve dolandırıcılara darbe! MAHZEN-40 ile çok sayıda kişi enselendi Haberi Görüntüle

7 MART PERŞEMBE (BUGÜN) BURSA SU KESİNTİSİ LİSTESİ AÇIKLANDI

BUSKİ'nin duyurusuna göre Bursa'da bugün Bursa'da bugün Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli Orhangazi ve Yenişehir ilçelerinde su kesintisi olup olmadığını aşağıdaki bağlantıdan kontrol edebilirsiniz.

target="_blank" rel="nofollow noopener">BUSKİ 7 MART PERŞEMBE (BUSKİ) BURSA SU KESİNTİ LİSTESİ HANGİ İLÇELERDE SULAR KESİK?

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Gündem


Loading