Düzce’de aralıklı olarak yağan kar yağışı tipi şeklinde etkisini göstermeye başlarken, Bolu Dağı Düzce kesiminde de kar yağışı etkisini sürdürüyor.
![Timur Sevi kimdir? İş insanı Timur Sevi öldü mü?](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/timur-sevi-kimdir-is-insani-timur-sevi-oldu-mu.webp)
KÜREME VE TUZLAMA DEVAM EDİYOR
Türkiye’nin en önemli geçiş güzergahı olan Bolu Dağı’nda tipi şeklinde yağan kar ile mücadele çalışmaları kapsamında Karayolları Genel Müdürlüğü’ne ait ekipler kar küreme ve tuzlama çalışmalarına devam ediyor.
Bunun yanı sıra, yolda etkili olan sis sebebiyle görüş mesafesi 10 metreye kadar düşerken, yolun açık olması için çalışmalar hızlandırıldı.
Ankara ve İstanbul istikameti için her iki şeritte de bir sorun görülmezken, trafik polisleri devriye atarak güzergah üzerinde kontrollerini gerçekleştiriyor.