Trendyol 1. Lig'in 25. haftasında Bodrum FK - Eyüpspor karşı karşıya geldi. Zirveyi yakından ilgilendiren maçta gergin anlar yaşandı.
Bodrum İlçe Stadı'nda oynanan ve oldukça çekişmeli geçen maçta Bodrumspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, müsabakanın 44. dakikasında yaşanan bir poziyonda faul itirazında bulundu.
Deneyimli teknik adam daha sonrasında hakem Gürcan Hasova tarafından kırmızı kartla oyundan atıldı.
![Emniyeti yasa boğan ölüm! Şanlıurfa Emniyet Müdür Yardımcısı Zekeriya Baran evinde ölü bulundu](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/sehit.webp)
UĞUR DEMİROK HASTANELİK OLDU
Yaşanan bu olayın devamında Bodrumspor tribünlerden sahaya yabancı maddeler atıldı. Sahaya atılan yabancı maddeler Eyüpspor Teknik Direktörü Arda Turan'ın ayağına, yedek futbolcu Uğur Demirok'un ise yüzüne isabet etti. Uğur Demirok, saha içindeki tedavisinin ardından ayağa kalktı ve tribünlere tepki gösterdi. Zor sakinleşen futbolcu, daha sonra ambulansla hastaneye kaldırıldı.
![TÜKODER'den zam kararına tepki: İBB Başkanı İmamoğlu'na 'kararı geri çek' çağrısı](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/resim-2024-07-15-135129626.webp)
BAŞKANLAR SAHAYA İNDİ
Bodrum'da oynanan ve çekişmeli geçen maçta yaşananların ardından müsabaka 10 dakika durdu. Bodrum FK Başkanı Fikret Öztürk ile Eyüpspor Başkanı Murat Özkaya, sahaya inmek zorunda kaldı. İki başkan da Bodrumlu taraftarları sakinleştirdi.