Yandex Metrica

Sitede Ara

Beylikdüzü'nde kan donduran cinayet! Hastane odasında ölü bulunan hemşire hakkında yeni gelişme!

Beylikdüzü'nde kan donduran cinayet! Hastane odasında ölü bulunan hemşire hakkında yeni gelişme!

İstanbul Beylikdüzü'nde 13 Mayıs günü özel bir hastanenin odasında ölü bulunan 24 yaşındaki hemşire cinayetinde yeni bir gelişme yaşandı. Dedesinin yanında refakatçi olarak kalan genç hemşirenin iddiaya göre vücuduna ilaç enjekte edilmesi sonucunda hayatını kaybettiği öğrenildi. Olayla ilgili ise hemşirenin doktor arkadaşının üzerinden enjekte edilen ilacın çıktığı öğrenildi.   

Gündem

20.05.2024, 14:42

İstanbul Beylikdüzü'nde özel bir hastanede rahatsızlanan dedesine refakatçilik yapan 24 yaşındaki hemşire ölü bulundu.

Bir kişiyi silahla vurmuştu! DEM'li Sırrı Sakık'ın oğlu hakkında mahkemeden karar! Bir kişiyi silahla vurmuştu! DEM'li Sırrı Sakık'ın oğlu hakkında mahkemeden... Haberi Görüntüle

HASTANE ODASINDA ÖLÜ BULUNDU

13 Mayıs günü hastane odasında ölü bulunan genç hemşirenin ölümüne ilişkin ise polis ekipleri ve savcılar inceleme başlattı.

Polis ekiplerince yapılan incelemeler kapsamında hemşire Selen Bilgin'in koluna anestezi öncesi yapılan bir ilacın enjekte edildiği öğrenildi. 

36 dereceyi gördü: Bir kent cayır cayır yandı: Halk nefes almakta zorlandı 36 dereceyi gördü: Bir kent cayır cayır yandı: Halk nefes... Haberi Görüntüle

İLAÇ ŞİŞESİ DOKTORUN ÜZERİNDEN ÇIKTI

Hastanede yapılan sorgulamalar kapsamında doktor Fatih A'nın ifadesi alındı. Doktor Fatih ile arkadaş olan Bilgin'in ilacı uyumak için koluna gece enjekte ettiğini söyledi. 

Polis ekipleri ilaç şişesinin ortada olmamasından dolayı şüphelenmiş, savcılık ise şişeyi doktor Fatih A'nın üzerinde tespit etiği öğrenildi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan şampiyon Galatasaray'ı kabul etti Cumhurbaşkanı Erdoğan şampiyon Galatasaray'ı kabul etti Haberi Görüntüle

SERBEST BIRAKILDI

Doktorun ifadesi alındıktan sonra adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken, hemşire Selen Bilgin otopsi işleminin ardından Avcılar'da toprağa verildi. 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading