Yandex Metrica

Sitede Ara

Belediyede kamera ve böcek var demişti! Afyon'u kazanan CHP'li Burcu Köksal'ın böcek dediği bakın ne çıktı?

Belediyede kamera ve böcek var demişti! Afyon'u kazanan CHP'li Burcu Köksal'ın böcek dediği bakın ne çıktı?

Yerel seçimlerde Afyon'u kazanan CHP'li Burcu Köksal,belediye binasında "Her yerde kamera, böcek var. Prizlerin altına falan koymuşlar. Asansörde bile kamera olduğu konuşuluyor." diye açıklamada bulunmuştu. CHP'li Burcu Köksal'ın ‘casus böcek' iddiasına Afyonkarahisar'ın eski başkanından yanıt geldi.     

Gündem

02.05.2024, 10:59

Afyonkarahisar eski Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, yeni başkan CHP'li Burcu Köksal'ın ‘casus böcek' iddiasının gerçekte ne olduğunu açıkladı.Eski Başkan Zeybek,'Böcek yuvası sandıkları yer, uydu cihazını asmak için duvara açılan delik. Amaç vatandaşımızın aklına kurt düşürmek.'sözleriyle Köksal'ın iddialarına tepki gösterdi.

Türkiye'den manzaralar: İşte 19 Mayıs coşkusu! Türkiye'den manzaralar: İşte 19 Mayıs coşkusu! Haberi Görüntüle

ESKİ BELEDİYE BAŞKANINDAN BÖCEK İDDİALARINA YANIT 

Afyonkarahisar Belediye Başkanı seçilen CHP'li Burcu Köksal, halefi Mehmet Zeybek'i makam odasına görüntü ve ses kaydı almaya yarayan 'böcek' koymakla suçlamıştı. CHP'li Burcu Köksal'ın kamuoyunda merak uyandıran iddialarına ilişkin soruları cevaplayan Afyonkarahisar eski Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, "Böyle bir şey söz konusu değil. Makamdaki masamın karşısındaki duvarda asılı olan televizyonun arkasında uydu cihazı için zamanında açılan deliği böcek deliği olarak yansıttılar" açıklamasında bulundu. 

Son dakika: İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'dan kumpas açıklaması: Kurdukları tuzakları yerle bir edeceğiz Son dakika: İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'dan kumpas açıklaması: Kurdukları tuzakları... Haberi Görüntüle

"BÖCEK VAR DEDİĞİ UYDU CİHAZI İÇİN AÇILAN DELİK"

Eski Başkan Zeybek, iddilara ilşkin şu açıklamada bulundu; Bu delik, makamdaki masamın tam karşısında bulunan duvardaki televizyona zamanında bağlanan uydu cihazını sabitlemek için açılan ve sonrasında bantla kapatılan önünde de televizyon bulunan bir deliktir. Zaten deliğin büyüklüğüne bakılırsa ve önünde de televizyon bulunduğu gerçeği düşünülürse bu deliğin bir böcek deliği olmadığı anlaşılacaktır.

Kurban bayramı ikramiyesi ne zaman yatacak? SSK-Bağkur emekli ikramiyesi Haziran'ın kaçında yatar? Kurban bayramı ikramiyesi ne zaman yatacak? SSK-Bağkur emekli ikramiyesi Haziran'ın... Haberi Görüntüle

AMAÇ AKILLARA KURT DÜŞÜRMEK

Böyle bir şüphe varsa önce polise başvurulması gerektiğini belirten Zeybek şöyle devam etti: Öğrendiğim kadarıyla yeni makam odasına yapacağı masrafı gizlemek ve bizim hakkımızda vatandaşımızın aklına kurt düşürmek için bu iftiraya tevessül ediyor.

Kurtulmuş'tan yeni anayasa mesajı: Herkes milletin iradesine saygı duyacak Kurtulmuş'tan yeni anayasa mesajı: Herkes milletin iradesine saygı duyacak Haberi Görüntüle

KÖKSAL'IN İDDİLARINA AK PARTİLİ 3 İSİMDE TEPK GÖSTERMİŞTİ 

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya, Hasan Arslan ve İbrahim Yurdunuseven TBMM’de basın mensuplarının karşısına geçti . 3 milletvekili  Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal'ın belediyenin her yerinde böcek olduğu iddiasıyla ilgili açıklamalarda bulundular. 

Son dakika... İstanbul'da metro çıkışında el yapımı bomba bulundu! Son dakika... İstanbul'da metro çıkışında el yapımı bomba bulundu! Haberi Görüntüle

"BÖCEK VARSA SUÇ DUYURUSUNDA BULUN"

Ali Özkaya, Köksal'ın tartışma yaratan iddiasıyla ilgli şu açıklamada bulundu; 

İlgili kişinin belediyede böcek varmış vesaire varmış, böcek varsa Savcılık orada. Suç duyurusunda bulunsun. Bu suçtur. Bunu kim yapıyorsa sonucuna katlansın. Belediyede çalışmadığı halde maaş alan bankamatik memuru var diyorsa onu da götürsün de suç duyurusunda bulunsun. İlgililer tek tek açıklama yaptı. Biz bankamatik memuru değiliz, işimizin başındayız, 1 gün bile gelmediğimi ispat etsin istifa etmeye hazırım dediler. İnsanlar suçlamasınlar, insanlara mobing yapmasınlar. Ana sözü verdiyse sözüne sadık olsun ve zulümden vazgeçsin.

 

 

Habere Tepki Ver

3

1

0

0

0

0

0

0

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading