Yandex Metrica

Bayrama denk gelen 2. ara tatil ne zaman, hangi tarihte? İkinci ara tatil ne zaman başlayacak?

Bayrama denk gelen 2. ara tatil ne zaman, hangi tarihte? İkinci ara tatil ne zaman başlayacak?

Milli Eğitim Bakanlığı, ara tatil takvimini duyurdu. Öğrenciler ve veliler, 2. ara tatil tarihlerini merakla bekliyor. Peki, Bayrama denk gelen 2. ara tatil ne zaman, hangi tarihte? İkinci ara tatil ne zaman başlayacak?

Gündem

28.03.2024, 18:19

2023-2024 eğitim yılının ara tatil tarihleri belirlendi ve 2. ara tatilin ne zaman olacağı merak konusu haline geldi. İlk ara tatil Kasım ayında tamamlandı. Sıradaki ara tatil ise Nisan ayında uygulanacak. Peki, Bayrama denk gelen 2. ara tatil ne zaman, hangi tarihte? İkinci ara tatil ne zaman başlayacak?

Pazar günü otobüsler ücretsiz mi 19 Mayıs? Pazar günü otobüsler ücretsiz mi 19 Mayıs? Haberi Görüntüle

BAYRAMA DENK GELEN 2. ARA TATİL NE ZAMAN, HANGİ TARİHTE?

Ara tatil, 8-12 Nisan 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek. Ramazan Bayramı ise 10-11-12 Nisan 2024 tarihlerinde kutlanacak.

Survivor kaptanlık oyunu her hafta oynanacak mı? Kırmızı ve mavi takım her hafta değişecek mi? Survivor kaptanlık oyunu her hafta oynanacak mı? Kırmızı ve mavi... Haberi Görüntüle

İKİNCİ ARA TATİL NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

İkinci ara tatil 8-12 Nisan 2024 tarihleri arasında olacak.

Ele geçirilenler tek tek sıralandı! PKK'lıların 4 odalı mağarasına baskın! Ele geçirilenler tek tek sıralandı! PKK'lıların 4 odalı mağarasına baskın! Haberi Görüntüle

ARA TATİL KAÇ GÜN OLACAK?

Öğrencilerin merakla beklediği ara tatilin kaç gün olacağı arama motorlarında sorgulanıyor. Ara tatil hafta sonu tatilleri ile birlikte toplamda 9 gün olacak. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

İbrahim TURNA

TRHaber.com - Gündem


Loading