Yandex Metrica

Bakan Yerlikaya duyurdu: Alevler çetesi çökertildi! Elebaşı dahil 13 şüpheli yakalandı

Bakan Yerlikaya duyurdu: Alevler çetesi çökertildi! Elebaşı dahil 13 şüpheli yakalandı

Hatay’da eş zamanlı olarak düzenlenen “MAHZEN-21” operasyonunda elebaşılığını Süleyman Alev’in yaptığı “Alevler” olarak bilinen Göçmen Kaçakçılığı Organize Suç Örgütü çökertildi. Operasyonda elebaşının da içerisinde olduğu organize suç örgütü üyesi 13 şüpheli yakalandı.

Gündem

31.03.2024, 06:25

Emniyetin organize suç örgütlerine yönelik düzenlediği operasyonların ardı arkası kesilmiyor.

Bu kez Hatay'da eş zamanlı olarak “MAHZEN-21” operasyonu gerçekleştirildi.

Operasyonda elebaşılığını Süleyman Alev’in yaptığı “Alevler” olarak bilinen Göçmen Kaçakçılığı Organize Suç Örgütü çökertildi.

Operasyonda elebaşının da içerisinde olduğu organize suç örgütü üyesi 13 şüpheli yakalandı.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, sosyal medya üzerinden yaptığın paylaşımda operasyonlara ilişkin edtaylı bilgi verdi.

2024 MARDİN-MAZIDAĞI SEÇİM SONUÇLARI | 31 Mart 2024 Mardin-Mazıdağı'nda hangi parti önde, kim kazandı? Seçim sonuçları ve oy dağılımı... 2024 MARDİN-MAZIDAĞI SEÇİM SONUÇLARI | 31 Mart 2024 Mardin-Mazıdağı'nda hangi... Haberi Görüntüle

''GÖZ AÇTIRMAYACAĞIZ''

Bakan Yerlikaya, ''Aziz Milletimizin Bilmesini İsterim ki; organize suç örgütlerine, göçmen kaçakçılığı organizatörlerine ve çetelere milletimizin duası ve desteğiyle göz açtırmayacağız. Hatay Altınözü Cumhuriyet Başsavcılığımızı, Göç İdaresi Başkanlığımızı ve operasyonları gerçekleştiren Kahraman Jandarmamızı tebrik ediyorum. Allah ayağınıza taş değdirmesin.'' dedi.

2023 Cumhurbaşkanlığı seçiminde seçime katılım oranı yüzde kaç olmuştu? 2019 yerel seçim katılım oranı kaç? 2023 Cumhurbaşkanlığı seçiminde seçime katılım oranı yüzde kaç olmuştu? 2019... Haberi Görüntüle

OPERASYONDA ELE GEÇİRİLENLER

Hatay Altınözü Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde; Hatay İl Jandarma Komutanlığınca yapılan çalışmalar sonucu organize suç örgütü üyesi şüphelilerin; Göçmen Kaçakçılığı suçunu örgütlü olarak işledikleri tespit edildi. 

Operasyonlar sonucu; 

2 adet araca,

Ruhsatsız tabancalara ve fişeğe el konuldu. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Gündem


Loading