Yandex Metrica

Bakan Varank Kılıçdaroğlu'nun yeni vaadini paylaştı: Şimdi de bol keseden il dağıtıyor

Bakan Varank Kılıçdaroğlu'nun yeni vaadini paylaştı: Şimdi de bol keseden il dağıtıyor

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, HDP destekli Altılı Masa'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yeni vaadini sosyal medya hesabından paylaştı.

Gündem

23.01.2024, 20:57

Cumhurbaşkanı seçimi için 2. tura saatler kala HDP destekli Altılı Masa'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun vatandaşlara mesajlar vaat çalışmaları sürüyor. Kılıçdaroğlu Gebze ve İnegöl'de yaşayan vatandaşlara mesaj atarak iki ilçeyi il yapma sözü verdi. 

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla HDP destekli Altılı Masa'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun son vaadini eleştirdi.

Seçim çalışmaları süresince nabza göre şerbet veren ve siyasi söyleminde bir türlü zemin bulamayan Kemal Kılıçdaroğlu'nun vatandaşların 'kredi borçlarını ödeyeceğini' söylemesiyle başlayan sms furyasına bu sefer ilçelere il olma vaadi eklendi.

CHP'li büyükşehir belediyesinde gerginlik: Memurlar eylem yaptı, çevik kuvvet çağrıldı CHP'li büyükşehir belediyesinde gerginlik: Memurlar eylem yaptı, çevik kuvvet çağrıldı Haberi Görüntüle

BAKAN VARANK: ARTIK BASACAK TUŞU KALMADI

Bakan Varank sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Kılıçdaroğlu'nun Gebze ve İnegöllü vatandaşlara hitaben- gönderdiği mesajlara değindi.

"Kılıçdaroğlu’nun artık basacak tuşu kalmadı, şimdi de bol keseden il dağıtıyor" diyen Varank'ın twitter paylaşımı şöyle:

"Kılıçdaroğlu’nun artık basacak tuşu kalmadı, şimdi de bol keseden il dağıtıyor, ama o kadar cahil ki illerin kanunla kurulduğundan haberi yok. Cumhurbaşkanı adayı olarak Meclis’in iradesine ipotek koyabileceğini zanneden Kılıçdaroğlu'nun emekliliğine bir gün kaldı."

Emine Erdoğan, Ziroat Mirziyoyeva ile bir araya geldi: 'Köklerden Gelen Miras' sergisini ziyaret ettiler Emine Erdoğan, Ziroat Mirziyoyeva ile bir araya geldi: 'Köklerden Gelen... Haberi Görüntüle

GEBZE VE İNEGÖL'Ü İL YAPMAKTA KARARLI

Yedili Masa'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun gönderdiği mesajlarla Gebze ve İnegöl'ü il yapmaya kararlı olduğunu açıkladı. Kılıçdaroğlu'nun gönderdiği mesajlar şöyle:

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading