Yandex Metrica

Bakan Uraloğlu açıkladı! Uçak krizi çözüldü: Filenin Sultanları ekonomi sınıfında yolculuk yapmayacak!

Bakan Uraloğlu açıkladı! Uçak krizi çözüldü: Filenin Sultanları ekonomi sınıfında yolculuk yapmayacak!

Ulaştırma ve Alyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, ABD'ye Millet Ligi maçına katılan Filenin Sultanları'nın uçakta ekonomi bölümünde seyahat etmesi hakkında soruları yanıtladı. Uraloğlu, 'Dönüşlerini bussines olarak organize etmeyi planlıyoruz' açıklamasında bulundu. 

Gündem

28.05.2024, 16:09

A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncuları Milletler ligi 2. hafta maçlarına katılmak üzere ABD'ye gitmiş, ancak uçcak yolculukları sırasında ekonomi sınıfında uçmalarına isyan etmişlerdi.

DMM'den 'Suriyeliler mesire alanında kavga çıkardı' iddiasına yalanlama DMM'den 'Suriyeliler mesire alanında kavga çıkardı' iddiasına yalanlama Haberi Görüntüle

THY VE TVF AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Filenin Sultanları sosyal medya hesaplarından sitem ettikleri paylaşımlara THY ve TVF'den açıklama gelmişti. THY Basın Müşaviri Yahya Üstün yaptığı açıklamada sorumluluğun  TVF'de olduğunu belirterek, ''Gerek ulusal, gerek de global düzlemde sporun ve sporcunun en güçlü sektörel destekçilerinden biri olan markamızın,  sponsoru olduğu tüm federasyonlarımız için yıllık uçuş kapasitemiz dikkate alınarak, sene başında belirli bir uçuş planlaması yapılmaktadır.  Bu kapsamda gerçekleştirilen biletleme süreçlerine dair tüm detayların sorumluluğu ilgili federasyonlara ait olup, yetkililerince sağlanmaktadır.'' demişti.

Dışişleri Bakanlığı'ndan Gazze'deki ateşkes kararıyla ilgili açıklama: Önemli bir adım! Dışişleri Bakanlığı'ndan Gazze'deki ateşkes kararıyla ilgili açıklama: Önemli bir adım! Haberi Görüntüle

BAKAN URALOĞLU'DAN KONUYA İLİŞKİN AÇIKLAMA

Son olarak ise konuyla ilgili Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu bir açıklamada bulundu. Uraloğlu,  "Ardından Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanıyla konuştum. Kendisi bana şunu söyledi; ‘Burası Amerika uçuşu ve yaklaşık 13 saatlik bir uçuş. Bize tam 10 gün önceden haber verdiler. 10 gün önce özel bir uçak veya özel bir sefer ilave etmeksizin konuyu çözme şansımız yoktu. Geç haber verildiği için çözemedik." dedi.

YKS soruları sızdırıldı mı? ÖSYM'den açıklama geldi YKS soruları sızdırıldı mı? ÖSYM'den açıklama geldi Haberi Görüntüle

''DÖNÜŞLER BUSSİNES GERÇEKLEŞTİRİLECEK''

Filenin Sultanalrının Türkiye'ye dönüşlerini, business olarak organize edeceklerini belirten Uraloğlu, “Dolayısıyla böyle bir yaklaşımda olan kurum bunu esirgemeyecektir. Ancak iletişimde çok doğru bir noktada olmamışız maalesef. Bunu çok açıklıkla söyleyebilirim. Dönüşlerini business olarak organize etmeye çalışıyoruz.”  dedi.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading