Yandex Metrica

Sitede Ara

Bakan Soylu duyurdu! İdlib'de 62 bin 145 briket evin yapımı tamamlandı

Bakan Soylu duyurdu! İdlib'de 62 bin 145 briket evin yapımı tamamlandı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İdlib'de yapılan briket evlere ilişkin görüntüleri paylaştı. Bakan Soylu, "Suriyeli kardeşlerimizin onurlu, gönüllü, güvenli geri dönüşü için İdlib'de 62 bin 145 briket ev tamamlandı" açıklamasını yaptı.

Gündem

23.01.2024, 19:38

Suriye'deki iç savaştan kaçarak ülkemize sığınanlara yardım eli uzatan Türkiye, Suriyelilerin gönüllü geri dönüşlerinin sağlanması için çalışmalarına devam ederken İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, biriket evler hakkında bilgilendirme yaptı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) koordinasyonunda Suriye'nin İdlib kentinde inşa edilen briket evlere ilişkin görüntüleri paylaştı.

Beşiktaş hissesi neden yükseliyor? BJKAS taban serisinden sonra 3 gündür tavan! Beşiktaş hissesi neden yükseliyor? BJKAS taban serisinden sonra 3 gündür... Haberi Görüntüle

''İDLİB'DE 62 BİN 145 EV TAMAMLANDI''

Bakan Soylu, sosyal medya hesabından İdlib'deki tamamlanan briket evlerin son durumlarına ilişkin bir video paylaşarak şu ifadeleri kullandı: "Boş konuşmuyoruz, çözüm üretiyoruz. Suriyeli kardeşlerimizin onurlu, gönüllü, güvenli, geri dönüşü için İdlib'de 62 bin 145 briket ev tamamlandı.

Afrika'da Emine Erdoğan'a kanserle mücadele teşekkürü: Sizi çok seviyoruz kıymetli anne Afrika'da Emine Erdoğan'a kanserle mücadele teşekkürü: Sizi çok seviyoruz kıymetli... Haberi Görüntüle

''HEDEF 100 BİN 603 EV''

Yıl sonuna kadar hedef 100 bin 603 briket ev Cumhurbaşkanı'mızın talimatıyla AFAD koordinasyonunda STK'lerin desteğiyle tamamlanacak inşallah."

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading