Yandex Metrica

Bakan Koca Kadir İnanır'ın sağlık durumu hakkında bilgi verdi: 'Motor hareketlere başladı'

Bakan Koca Kadir İnanır'ın sağlık durumu hakkında bilgi verdi: 'Motor hareketlere başladı'

Sağlık Bakanı Koca, Kadir İnanır'ın sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi. Bakan Koca, sanatçının motor hareketlere başladığını ancak tedavisine yoğun bakımda devam edildiğini bildirdi.

Gündem

07.04.2024, 03:41

Sosyal medya hesabından Türk sinemasının ünlü jönü Kadir İnanır'ın sağlık durumuna ilişkin açıklama yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sanatçının genel durumumun iyiye gitiğini duyurdu.

Beypazarı maden suyu içindekiler | Beypazarı soda içinde ne var? Bor var mı? Beypazarı maden suyu içindekiler | Beypazarı soda içinde ne var?... Haberi Görüntüle

"UYANDIRMA SÜRECİ SÜRÜYOR" 

Koca, geçtiğimiz pazar günü Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisine getirilen İnanır'ın, tıkalı beyin damarı açıldıktan sonra uyutularak yoğun bakımda gözlem altına alındığını belirterek şu bilgileri paylaştı: "Sayın İnanır, bugün 20.00 itibarıyla uyandırılmış fakat vücudu bunu henüz tolere edemediği için entübe durumdan çıkarılamamıştır. Motor hareketleri başlayan ve genel durumu iyiye giden hastamızın tedavisine yoğun bakımda devam ediliyor. Uyandırma süreci sürüyor. Tekrar geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum."

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

İdris Kartal

TRHaber.com - Gündem


Loading