Yandex Metrica

Sitede Ara

Bakan Karaismailoğlu'ndan heyecanlandıran paylaşım: Açılışa saatler kaldı

Bakan Karaismailoğlu'ndan heyecanlandıran paylaşım: Açılışa saatler kaldı

Pendik-Sabiha Gökçen Havalimanı metro hattına ilişkin Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu’ndan heyecanlandıran bir paylaşım geldi. Bakan Karaismailoğlu, yaptığı paylaşımında, “Açılışa saatler kaldı” diyerek metro hattının açılışına az zaman kaldığını ifade etti. Karaismailoğlu, günlük 1 milyon 200 bin yolcuya hizmet verebilecek kapasitedeki metro hattı Pazar günü açılacağını bildirdi.

Gündem

23.01.2024, 19:52

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, 2 Ekim'de Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın teşrifleriyle hizmete alınacak Pendik-Sabiha Gökçen Havalimanı metro hattının günlük 1 milyon 200 bin yolcuya hizmet verebilecek kapasitede olduğunu belirtti.

Bakan Karaismailoğlu, sosyal medyadan yaptığı paylaşımında, “Açılışa saatler kaldı! Pazar günü açıyoruz” diyerek müjdeli haberi duyurdu.

Şule Yüksel Şenler Kitap ve Kültür Günleri başlıyor: 24-27 Mayıs tarihlerinde Rami Kütüphanesi'nde! Şule Yüksel Şenler Kitap ve Kültür Günleri başlıyor: 24-27 Mayıs... Haberi Görüntüle

Katlanabilir MacBook için tarih verildi Katlanabilir MacBook için tarih verildi Haberi Görüntüle

200 BİN YOLCUYA HİZMET VERECEK

Öte yandan Bakan Adil Karaismailoğlu, 2 Ekim'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle hizmete alınacak Pendik-Sabiha Gökçen Havalimanı metro hattının günlük 1 milyon 200 bin yolcuya hizmet verebilecek kapasitede ve 80 kilometre hıza sahip olduğunu belirterek, "Dünyanın en önemli havalimanlarından olan İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'na raylı sistem bağlantısı sağlayarak bu alana ulaşımda hizmeti, konforu, güvenliği arttırıyoruz." dedi.

Bahçeli'den Ayhan Bora Kaplan soruşturması yorumu Bahçeli'den Ayhan Bora Kaplan soruşturması yorumu Haberi Görüntüle

3 kişi hayatını kaybetmişti! Üsküdar’daki çatışmanın nedeni bakın ne çıktı? 3 kişi hayatını kaybetmişti! Üsküdar’daki çatışmanın nedeni bakın ne çıktı? Haberi Görüntüle

"İSTANBUL HAVALİMANI AVRUPA'DA BİRİNCİ"

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, bu hattın açılışının ardından Gayrettepe-İstanbul Havalimanı metro hattının Kağıthane-İstanbul Havalimanı kısmını milletin hizmetine sunacaklarını, İstanbul'un havalimanlarını metro ile buluşturacaklarını söyledi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading