Yandex Metrica

Bakan Akar Kayseri'de konuştu: '14 Mayıs'ta hüsrana uğradılar, yine uğrayacaklar'

Bakan Akar Kayseri'de konuştu: '14 Mayıs'ta hüsrana uğradılar, yine uğrayacaklar'

Kayseri Büyükşehir Belediyesince Talas Paraşüt İniş Alanı'nda düzenlenen "Gençlik Konseri"nde konuşan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "14 Mayıs'ta yapamadıklarını, yanlış yaptıklarını gördüler. Bunlar şimdi çakma milliyetçiliğe soyundular. Hepsi milliyetçi söylemler peşinde. Bunları milletimiz görüyor." dedi.

Gündem

23.01.2024, 22:21

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, büyük ve güçlü Türkiye için çalıştıklarını ifade ederek pazar günü gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanı Seçimi'ne değinerek, "14 Mayıs'ta yapamadıklarını, yanlış yaptıklarını gördüler. Bunlar şimdi çakma milliyetçiliğe soyundular. Hepsi milliyetçi söylemler peşinde. Bunları milletimiz görüyor." dedi.

Yasak aşk sonrası tehdit! Açığa alınan hakimle ilgili olay ifşalar: Uyuşturucu partisi rüşvet ne ararsan var Yasak aşk sonrası tehdit! Açığa alınan hakimle ilgili olay ifşalar:... Haberi Görüntüle

"20 SENEDE ÖNEMLİ KAZANIMLAR ELDE EDİLDİ"

Bakan Akar, başta terörle mücadele olmak üzere 20 senede elde edilen kazanımların korunmasının önemine vurgu yaparak, aksi durumun yeniden annelerin gözyaşlarının akması, şehitlerin olması anlamına geldiğini anlattı.

Akar, "Bu milletin feraseti, bu milletin aklıselimi, bunu mutlaka anlayacak. Bunun karşılığını verecek. Nitekim 14 Mayıs'ta bunlar hüsrana uğradılar, yine uğrayacaklar." ifadelerini kullandı.

Manşet enflasyon nedir? Manşet enflasyonun anlamı ne? Manşet enflasyon nedir? Manşet enflasyonun anlamı ne? Haberi Görüntüle

"TÜRKİYE YÜZYILI BAŞLADI"

"Türkiye Yüzyılı başladı, Türkiye Yüzyılı ilerliyor ve inşallah en sonunda hedefe ulaşacağız." diyen Akar'ın yönelttiği "28 Mayıs'ta sandıklara gidiyor muyuz? Cumhurbaşkanı'mızı yeniden en yüksek oyla seçiyor muyuz?" sorusuna alandakilerden "Evet" cevabını aldı.

Konuşmanın ardından şarkıcı Ahmet Şafak sahne aldı. Konseri, Akar'ın yanı sıra AK Parti'den Kayseri milletvekili seçilen Ayşe Böhürler, Şaban Çopuroğlu, Murat Cahid Cıngı ve Sayın Bayar Özsoy ile MHP'den Kayseri milletvekili seçilen MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir ve Baki Ersoy ile Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç da izledi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading