Yandex Metrica

Sitede Ara

Bahçeli: Kumpasçılarla işimiz olmaz FETÖ benzeri yapıya izin vermeyiz

Bahçeli: Kumpasçılarla işimiz olmaz FETÖ benzeri yapıya izin vermeyiz

MHP'nin iki gün sürecek olan kampı Kızılcahamam kampı başladı. Toplantı öncesi açıklamada bulunan MHP lideri Devlet Bahçeli, Ayhan Bora Kaplan soruşturmasındaki gizli tanığın "kumpas" iddialarına ilişkin de "Kalkışma olursa cüret edenlerin başı mutlaka ezilmeli. FETÖ benzeri yapılara müsaade etmeyeceğiz. Kumpasçılarla işimiz olmaz. Devlet içinde FETÖ benzeri odaklarla asla yolumuz kesişmez. Devlet, hukukla yolları ayırmaz. Etki ajanlarına taviz vermeyeceğiz. FETÖ benzerlerinin devklet içinde yapılanmasına müsaade etmeyiz." dedi.

Gündem

20.05.2024, 08:48

Milliyetçi Hareket Partisi'nin, Genel Başkan Devlet Bahçeli başkanlığında düzenlenen, "Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı" başladı.

Bahçeli, Kızılcahamam'da gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Bahçeli, Ayhan Bora Kaplan soruşturmasındaki gizli tanığın "kumpas" iddialarına ilişkin konuştu.

Bahçeli'nin konuşmasından öne çıkanlar şu şekilde;

31 Mart seçimiyle Türkiye zincirleme seçimler dönemini geride bırakmıştır. Aziz milletimiz nihai kararı vermiş, seçimsiz geçecek 4 yıllık döneme girilmiştir. Hepinizi her belediye başkanımızı, seçimlerde aday olup seçilemeyen tüm arkadaşlarımızı tebrik ederim. Yürüdüğünüz yolda ayağınıza taş değmesin. 31 Mart'ta demokratik rüştümüzü bir daha ispat ettik. 

Gamze Özçelik'in eşi Reshad Strik nereli, kaç yaşında, kim? Gamze Özçelik'in eşi Reshad Strik nereli, kaç yaşında, kim? Haberi Görüntüle

''CUMHUR İTTİFAKI SEÇİMELRDEN YÜZ AKIYLA ÇIKMIŞTIR''

31 Mart seçimlerinin kendine özgü şartlar içinde partimiz ve Cumhur İttifakı yüz akıyla çıkmıştır. MHP'ye karalama çabalarının bizim için hiçbir itibarı yoktur. Saklayacağımız, utanacağımız, mahcubiyet duyacağımız bir şeyden bahsetmek mümkün değildir.

Google hesap vermeye geliyor: Avrupa'da neyse Türkiye'de de artık o olacak! Google hesap vermeye geliyor: Avrupa'da neyse Türkiye'de de artık o... Haberi Görüntüle

''TERÖRE BOYUN EĞMEK ACZİYETTİR''

Teröre boyun eğmek uzlaşı değil. Bölücülerin ceza almasına hukuksuzluk demek art niyet. Yumuşama beklentimiz usulde değil, uslupta olmalıdır. Kutuplaşmayı besleyenler bellidir. Yumuşama kisvesi altında yumuşakça olmamızı kimse beklememeli. Demirtaş'ın cezasına itiraz etmek, art niyet ve terör seviciliğidir. Teröre boyun eğmek acziyettir. Yumuşak kisvesi altında sesimizin kısılmasını kimse beklememeli. 

Kandil'e hava operasyonu: Çok sayıda PKK'lı yok edildi Kandil'e hava operasyonu: Çok sayıda PKK'lı yok edildi Haberi Görüntüle

''KUMPASÇILARLA İŞİMİZ OLMAZ''

Demirtaş'ın cezasına itiraz etmek, art niyet ve terör seviciliğidir. Teröre boyun eğmek acziyettir. Yumuşak kisvesi altında sesimizin kısılmasını kimse beklememeli. Kumpasçılarla işimiz olmaz. Devlet içinde FETÖ benzeri odaklarla asla yolumuz kesişmez. Devlet, hukukla yolları ayırmaz. Etki ajanlarına taviz vermeyeceğiz. FETÖ benzerlerinin devklet içinde yapılanmasına müsaade etmeyiz. Türkiye Cumhuriyeti bir hukuk devletidir. Bu süreçte Sayın Cumhurbaşkanımızın yanındayız.

18 yıl sonra bir ilk! Cumhurbaşkanı Erdoğan CHP Genel Merkezi'ni ziyaret etti 18 yıl sonra bir ilk! Cumhurbaşkanı Erdoğan CHP Genel Merkezi'ni... Haberi Görüntüle

BAŞKANLARA TASARRUF TALİMATI

Kamuda tasarruf paketindeki hedeflere aynen riayet ediniz.

Terör örgütünün kirli para trafiği çökertildi: DEAŞ bağlantılı 11 kişi yakalandı! Terör örgütünün kirli para trafiği çökertildi: DEAŞ bağlantılı 11 kişi ... Haberi Görüntüle

19 MAYIS MESAJI

Yarın 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutlayacağız. Tarihte her şey bir adımla başlamıştır. Adımlar birleşip yürüyüş olmuştur. Tam 105 yıl önce Samsun'dan milli mücadelenin ilk adımı atılmıştır. Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk harcı karılmıştır. 19 Mayıs zalime haine yıldırım gibi çarpan Türkün gücüdür. Bu şahlanışa hürmet ve hayranlık duyuyoruz. Buna leke sürdürmemek için adımlarımızı sıklaştırıyoruz. Samsun'da atılan ilk adım aziz milletimizin kahramanlık beraatıdır. Gerekirse 105 yılındaki adımı yine atarız, namertlere kafa tutarız. Dün yaptık yine yaparız. Kendimize güveniyoruz. Türk milletinin varlığını sonuna kadar yaşatmayı ant içiyoruz.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading