Yandex Metrica

Avcılar'da metrobüs rezaleti: Arıza nedeniyle metrelerce kuyruk oluştu

İstanbul'un en çok kullanılan ve en yoğun toplu ulaşım aracı metrobüsler yaşanan teknik arızalar bitmek bilmiyor. Avcılar'da bir metrobüsün arızalanması nedeniyle yolcular sıkıntı yaşadı. Her geçen gün metrobüs yolculuğu çileye dönüşürken vatandaşlar sorunun çözülmemesine tepki gösteriyor .

Gündem

23.01.2024, 19:50

Avcılar'da bir metrobüsün arızalanması nedeniyle metrobüs hattında trafik yoğunluğu oluştu.

İstanbul'un en çok kullanılan ve en yoğun toplu ulaşım aracı metrobüslerdeki arızalar son bulmuyor.

Depremden tam 467 gün sonra bulundu!  İzmir'de denildi, Kahramanmaraş'tan çıktı! Depremden tam 467 gün sonra bulundu! İzmir'de denildi, Kahramanmaraş'tan çıktı! Haberi Görüntüle

METROBÜS ARIZALARI VATANDAŞI ÇİLEDEN ÇIKARDI 

AA'nın verdiği bilgiye göre, bu kez Şükrübey metrobüs durağında bir metrobüs arızalandı.

Yolcusunu bırakacak metrobüsler, arızalı araç nedeniyle durağa yanaşmakta güçlük çekti.

Metrobüslerin yoldaki arızalı araç nedeniyle yavaş hareket etmesi, duraklarda yoğunluk oluşturdu. Çok sayıda kişi metrobüse binmek için duraklarda bekledi.

Bakan Uraloğlu açıkladı: Hem şehir içi hem şehir dışı YHT'lere ek sefer! Bakan Uraloğlu açıkladı: Hem şehir içi hem şehir dışı YHT'lere... Haberi Görüntüle

5 Haziran Bursa Mert Demir konseri başlama saati | Mert Demir konseri ne zaman başlayacak, nerede? 5 Haziran Bursa Mert Demir konseri başlama saati | Mert... Haberi Görüntüle

KADIKÖY'DE METROBÜS YANGINI: YOLCULAR, KENDİLERİNİ DIŞARIYA ATTI

Diğer yandan İstanbul Kadıköy'deki Acıbadem Metrobüs Durağı yakınlarında bir metrobüsün motor kısmında meydana gelen yangın nedeniyle büyük panik yaşandı. Olay sırasında aracın içinde olan yolcular, kendilerini dışarıya atarken, yangın, kısa sürede söndürüldü.

İstanbul Kadıköy'de bir metrobüsün motor kısmında meydana gelen yangın nedeniyle büyük panik yaşandı.

Kadıköy Acıbadem Metrobüs Durağı yakınlarında bir metrobüsün motor kısmında yangın çıktı. Yolcular kendilerini dışarıya atarken, yangın yapılan müdahale sonucu kısa sürede söndürüldü.   

Yangın, saat 17.15 sıralarında Acıbadem Metrobüs Durağı yakınlarında bir metrobüs aracının motor kısmında çıktı. Metrobüsün içi bir anda dumanla dolarken, yolcular kısa sürede dışarıya çıktı. Yangın söndürme tüpleriyle müdahale sonucu yangın kısa sürede söndürüldü.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading