Yandex Metrica

ASKİ 15 ARALIK ANKARA SU KESİNTİSİ, Ankara'da sular saat kaçta gelecek, hangi ilçelerde sular kesilecek?

ASKİ 15 ARALIK ANKARA SU KESİNTİSİ, Ankara'da sular saat kaçta gelecek, hangi ilçelerde sular kesilecek?

Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ), planlanan su kesintisini duyurdu. Vatandaşlar, su kesintisinden hangi ilçelerin etkileneceğini öğrenmek adına merak içerisinde bulunuyor. Peki 15 Aralık Ankara'da sular saat kaçta gelecek, hangi illerde sular kesilecek?

Gündem

23.01.2024, 21:50

ASKİ 15 ARALIK ANKARA SU KESİNTİSİ, Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ), yapılacak su kesintisi ile etkilenecek ilçe ve mahalleleri açıkladı. Bu duyuru üzerine, yurttaşlar su kesintisinin ne zaman sona ereceğini araştırmaya başladı. Peki 15 Aralık Ankara'da sularsaat kaçta gelecek, hangi illerde sular kesilecek?

Polisten kaçan hırsızı önce çelme takıp yakaladı sonra çayını içmeye devam etti! Sosyal medyada o görüntüler viral oldu! Polisten kaçan hırsızı önce çelme takıp yakaladı sonra çayını içmeye... Haberi Görüntüle

Tokat'ta korkutan deprem geriye hasar bıraktı! Depremin izleri sabahın ilk ışıklarıyla ortaya çıktı! Tokat'ta korkutan deprem geriye hasar bıraktı! Depremin izleri sabahın ilk... Haberi Görüntüle

ASKİ 15 ARALIK ANKARA SU KESİNTİSİ

ASKİ 15 Aralık Ankara'da su kesintisi olacak ilçeleri açıkladı. Aşağıda yer alan linke tıklayarak Ankara'da hangi mahallelerde suların kesileceğini öğrenebilirsiniz.

target="_blank">ANKARA GÜNCEL SU KESİNTİSİ SORGULAMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading