Yandex Metrica

Asker ve polis düşmanları yine devrede! Yardım taşıyan şoförü arayıp 'Asker bizi koruyamadı' diye röportaj ver dediler

Asker ve polis düşmanları yine devrede! Yardım taşıyan şoförü arayıp 'Asker bizi koruyamadı' diye röportaj ver dediler

Kahramanmaraş'ta yaşanan deprem sonrası bütün Türkiye yardım için son enerjisine kadar seferber olurken Türkiye düşmanları yine devreye girdi. Bir kamyon şoförü çektiği videoda birinin kendisini arayarak, 'Asker polis beni koruyamadı diye röportaj ver' dediğini söyledi.

Gündem

05.05.2024, 17:50

Kahramanmaraş'ta yaşanan 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki deprem sonrası Türkiye ve dünya deprem bölgesine yardım etmek için seferber oldu. 

Anneler Günü'nde başıboş köpek tehlikesi: Çocuğuyla parkta vakit geçiremedi! Anneler Günü'nde başıboş köpek tehlikesi: Çocuğuyla parkta vakit geçiremedi! Haberi Görüntüle

BİR TARAFTA MİLLET BİR TARAFTA MİLLET DÜŞMANLARI 

Dünyanın dört bir yanından yardımlar gelirken devlet ve millet tüm kurumları ile enkaz altında kalan vatandaşları kurtarmak için seferber oldu. 

10 Mayıs'ta ek ders ücreti kesilecek mi? Öğretmen eyleminde ek ders ücreti ödenir mi, kesilir mi? 10 Mayıs'ta ek ders ücreti kesilecek mi? Öğretmen eyleminde ek... Haberi Görüntüle

'ASKER POLİS BENİ KORUYAMADI DİYE RÖPORTAJ VER'

Deprem bölgesine akın akın yardımlar gelirken bir grup hain, Türk askeri ve polisini hedef aldı. 

Türkiye'nin en kalabalık ilçesi hangisi? TÜİK açıkladı Türkiye'nin en kalabalık ilçesi hangisi? TÜİK açıkladı Haberi Görüntüle

TÜRK ASKERİNİ HEDEF ALDILAR 

Bölgeye yardım taşıyan bir kamyon şoförü çektiği videoda birilerinin kendisini aradığını ve 'Asker polis beni koruyamadı diye röportaj ver' diyerek yalan söylemesini istediğini belirtti. 

Söz konusu videoda sosyal medyada kısa sürede gündem olurken, vatandaşlar konunun üzerine gidilmesi gerektiğini beyan etti. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading