Yandex Metrica

Antalya'da AK Parti'ye büyük katılım: CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi ve DEVA Partisinden ayrılan 7 bin 841 kişiye rozet takıldı

Antalya'da AK Parti'ye büyük katılım: CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi ve DEVA Partisinden ayrılan 7 bin 841 kişiye rozet takıldı

Antalya'da CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi ve DEVA Partisinden ayrılanların da bulunduğu 7 bin 841 kişi AK Parti'ye katıldı. Rozet takma töreninde konuşan AK Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, "Antalya'nın fetret devrini bitireceğiz, altın çağını başlatacağız." dedi.

Gündem

03.04.2024, 22:13

Antalya'da CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi ve DEVA Partisinden ayrılanların da bulunduğu 7 bin 841 kişi AK Parti'ye katıldı. Rozet takma töreninde konuşan AK Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu,  "Antalyalıların desteğiyle Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Hakan Tütüncü ile 19 ilçedeki Cumhur İttifakı adaylarımız göreve başlayacak ve projelerini tek tek hayata geçirecekler. Antalya, ideolojiye bakmadan bu projeleri destekleyecektir. Antalya'nın fetret devrini bitireceğiz, altın çağını başlatacağız." dedi.

Törene AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Cumhur İttifakı Kepez Belediye Başkan adayı Rıza Sümer, Konyaaltı Belediye Başkan adayı Durali Kolpak, Aksu Belediye Başkan adayı Durmuş Kaan Şahin de katıldı.

Rönesans Gayrimenkul kaç lot verir? Rönesans halka arzda bireysel kaç lot düşer? Rönesans Gayrimenkul kaç lot verir? Rönesans halka arzda bireysel kaç... Haberi Görüntüle

TEMSİLİ OLARAK 41 ÜYEYE ROZET TAKILDI

AK Parti İl Başkanı Ali Çetin de partiye 7 bin 841 yeni üyenin katıldığını bildirdi. Temsili olarak 41 üyeye rozet takılacağını anlatan Çetin, "Değişime, dönüşüme hazır bir Antalya var. 5 yılda yapılmayanların daha fazlasını yapmaya, yeni vizyonlar ortaya koymaya geliyoruz." dedi.

AK Parti rozeti takılan isimlerden bazıları şöyle: CHP Kepez Belediye Meclis Üyesi Eren Kurt, CHP Konyaaltı ve Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Şafak Otuzaltı, eski CHP Kepez İlçe Başkanı Servet Yıldız, İYİ Parti Kepez Belediye Meclis Üyesi Cengiz Avcı, eski DEVA Partisi Antalya İl Başkanı Özgür Özbek, eski DEVA Partisi Kepez İlçe Başkanı Mehmet Siyahkoç, bağımsız Aksu ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Mehmet Akif Ordu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

İdris Kartal

TRHaber.com - Gündem


Loading