Yandex Metrica

Ankara'da sel felaketi! Kahreden detay! 19 gün sonra aynı kaderi yaşadı

Ankara'da sel felaketi! Kahreden detay! 19 gün sonra aynı kaderi yaşadı

Ankara'daki selde hayatını kaybeden 21 yaşındaki Busenur Doğanay hakkında kahreden bir detay ortaya çıktı. Doğanay'ın 11 Haziran'da yaşanan selde Altındağ ilçesinde hayatını kaybeden kişiyle akraba olduğu öğrenildi.

Gündem

23.01.2024, 19:29

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün bugün için sarı uyarı yaptığı iller arasında bulunan Ankara'da akşam saatlerinde etkili olan sağanak, hayatı felç etti. 

Keçiören'in İncirli Mahallesi'nde, 4 katlı Umut Apartmanı'nın alt katlarını su bastı. Bodrum katındaki dairede yaşayan 21 yaşındaki Busenur Doğanay'ın evin suyla dolması üzerine mahsur kaldığı ihbarı üzerine AFAD, iftaiye ve sağlık ekipleri bölgeye sevk edildi. Ankara Büyükşehir Belediyesi Su Altı Arama Kurtarma dalgıçları, binaya girerek arama başlattı. Bir taraftan da suyun tahliye edilmesi için çalışma yapıldı. Çalışmalar sonucunda Doğanay'ın cansız bedenine ulaşıldı.

Selçuk Bayraktar paylaştı: Genelkurmay Başkanı Gürak'tan sürpriz ziyaret Selçuk Bayraktar paylaştı: Genelkurmay Başkanı Gürak'tan sürpriz ziyaret Haberi Görüntüle

GENÇ KIZLA İLGİLİ KAHREDEN DETAY ORTAYA ÇIKTI 

 21 yaşındaki genç kızla ilgili kahreden bir detay ortaya çıktı. Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok ise hayatını kaybeden kişinin 11 Haziran'da yaşanan selde Altındağ ilçesinde hayatını kaybeden kişiyle akraba olduğunu anlattı.

Öte yandan Ankara Valisi Vasip Şahin, kentteki sağanağın ardından Keçiören İncirli Mahallesi'nde gazetecilere açıklamalarda bulundu. Sağanak Ani Su baskını nedeniyle bir kişinin evinden çıkamayarak hayatını kaybettiğini belirten Şahin, "Az önce de dalgıçlar cenazeyi çıkardı. İnşallah savcılık otopsiyi, gerekli incelemeleri yapacak." dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading