Yandex Metrica

Ankara turizm merkezi olacak! Cumhur İttifakı ABB Başkan adayı Turgut Altınok duyurdu: Başkent küllerinden doğacak

Ankara turizm merkezi olacak! Cumhur İttifakı ABB Başkan adayı Turgut Altınok duyurdu: Başkent küllerinden doğacak

31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimler kapsamında çalışmalarına devam eden Cumhur İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkan adayı Turgut Altınok, Ankara'nın tarih ve kültürüyle turizm potansiyele sahip olduğunu belirterek, Ankara'yı turizm açısından önemli bir merkez yapmak istiyoruz dedi.

Gündem

20.03.2024, 17:45

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, Üniversitesi İşletme Fakültesince Orhan Zaim Konferans Salonu'nda düzenlenen "Yerel Yönetimler" konulu konferansa katıldı. Turgut Altınok söz konusu konferansta kritik açıklamalarda bulundu.

Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan 'Audi A8 makam aracı' açıklaması: İade ettik Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan 'Audi A8 makam aracı' açıklaması: İade ettik Haberi Görüntüle

TURGUT ALTINOK GENÇLERLE BULUŞTU

Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, Türkiye'de yerel yönetim anlayışındaki değişiklikleri anımsatarak, deneyimlediği örnekleri öğrencilere aktardı. 

Tuva Cihangir Atasever uzaya ne zaman çıkacak, evli mi? Tuva Cihangir Atasever kimdir, kaç yaşında? Tuva Cihangir Atasever uzaya ne zaman çıkacak, evli mi? Tuva... Haberi Görüntüle

"SAĞLIK OCAKLARI VE HASTANE YAPTIK"

Sözlerine devam eden Altınok, Yerel yönetimlerin asfalt, temizlik ve kanalizasyon gibi altyapı sorumluluğunun geride kaldığını belirterek, "Sağlık ocakları ve hastane yaptık. İlgili bakanlığa devrettik. Böylece belediyecilikte ilk defa altyapının dışında insanın diğer sorunlarıyla da ilgilenen bir belediyecilik anlayışını geliştirdik." dedi.

Japon deprem uzmanlarından İstanbul için kıyamet senaryosu: İstanbul'da sağlam bina kalmayacak! Japon deprem uzmanlarından İstanbul için kıyamet senaryosu: İstanbul'da sağlam bina... Haberi Görüntüle

"YERELDE İLK KÜTÜPHANEYİ BİZ KURDUK"

İlçede ilk kütüphaneyi biz kurduk diyerek sözlerine devam eden Altınok, "Yani yerel yönetimlerin felsefesini insan odaklı hizmetlere döndürme aşamasında benim de katkım oldu." ifadelerini kullandı.

Uzmanlardan arka arkaya deprem uyarısı: O illerde 7 büyüklüğünde deprem olabilir! Uzmanlardan arka arkaya deprem uyarısı: O illerde 7 büyüklüğünde deprem... Haberi Görüntüle

"ANKARA TURZİM MERKEZİ OLACAK

Sözlerine devam eden Altınok, belediye başkanının şehrin sadece bugününü değil geleceğini de planlamak ve yönetmek zorunda olduğunu belirterek, kentteki yöneticilerin, şehir ekonomisine çeşitli projeler geliştirerek katkıda bulunmasının önemine işaret etti.

Altınok, Ankara'nın tarih ve kültürüyle turizm potansiyele sahip olduğunu belirterek, "Ankara'yı turizm açısından önemli bir merkez yapmak, önce kent merkezinden başlamak istiyoruz. Ulus tarihi alanı çevresiyle birlikte yeni bir düzenlemeyle turizm alanı yapmak istiyoruz." şeklinde konuştu.

MİT'ten vatandaşlara casusluk uyarısı! Uzman isim değerlendirdi: Neden casusların hedefinde Türkiye var! MİT'ten vatandaşlara casusluk uyarısı! Uzman isim değerlendirdi: Neden casusların hedefinde... Haberi Görüntüle

"TROPİK SERA OLUŞTURACAĞIZ"

Akyurt'ta inşaatı devam eden uluslararası fuar alanını bitireceklerini belirten Altınok, termal kaynakları değerlendireceklerini ve müzeler inşa edeceklerini, tropik sera oluşturacaklarını bildirdi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Ozan KOLTUK

TRHaber.com - Gündem


Loading