Yandex Metrica

Altılı Masası'nın LGBT dosyası kabarık! Aile yapısının altına dinamit döşeyecekler

Altılı Masası'nın LGBT dosyası kabarık! Aile yapısının altına dinamit döşeyecekler

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Gökkuşağı Masası' yakıştırması yaptığı Altılı Masa'nın LGBT dosyası bir hayli kabarık. HDP ve PKK destekli Altılı Masa, LGBT hareketi ve eşcinselliği savunan görüşleriyle aile yapısını tehdit ediyor.

Gündem

23.01.2024, 20:39

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz günlerde katıldığı televizyon programında HDP ve PKK destekli Altılı Masa'nın LGBT sapkınlığını vadetmesiyle ilgili olarak çarpıcı ifadeler kullandı.

Altılı Masa için 'Gökkuşağı Masası' yakıştırması yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan "Aile kurumunun korunması bizim önceliğimizdir. Özgürlük adıyla LGBT gibi sapkın hayat tarzlarının toplumumuza empoze edilmesine rıza gösteremeyiz" ifadelerini kullandı.

Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu LGBT için afiş bastırırken masanın diğer ortağı Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ise adeta sindirildi.

LGBT'yi savunan görüşleri ile dehşete düşüren Altılı Masa'nın ortaklarından Saadet Partisi'nin karşı çıkması sebebiyle ortak mutabakat metnine İstanbul Sözleşmesi ve LGBT'yi ekleyemeyen ittifak partilerinin bu konudaki kararlığı ise tüm itirazlara rağmen devam ediyor.

Ankara sele teslim! Caddeler göle döndü: 1 kişi hayatını kaybetti Ankara sele teslim! Caddeler göle döndü: 1 kişi hayatını kaybetti Haberi Görüntüle

AFİŞLER ASTIRDI

Hatırlanacağı gibi 2021 yılında "LGBT aile yapısını bozmaz" diyen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, geçen sene billboardlara afiş astırdı. Asılan afişlerde "Cinsel yönelim yasayla dezavantaj olmaktan çıkarılacak" vaadini yazdırdı. 

Son dakika... Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Filistin Başbakanı Mustafa ile görüştü Son dakika... Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Filistin Başbakanı Mustafa ile... Haberi Görüntüle

İYİ PARTİ'YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Bilindiği üzere LGBT üyeleri, İstanbul Sözleşmesi'ne karşı tutumu sebebiyle 2 yıl önce Meral Akşener'e ve İYİ Parti'ye teşekkür ziyaretinde bulunmuştu. Yapılan görüşmenin ardından "Meral Anne" pankartlarıyla genel merkez önünde açıklama yapan üyeler, şu ifadeleri kullanmıştı; "LGBT topluluğuna sahip çıkan İYİ Parti ailesine teşekkür ederiz" 

Bugün Marmaray ücretsiz mi, bedava mı (15 Haziran)? Bugün Marmaray ücretsiz mi, bedava mı (15 Haziran)? Haberi Görüntüle

LGBT YÜRÜYÜŞÜ HAFIZALARDA

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Bahadır Erdem de 2019 yılında ABD'deki LGBT yürüyüşüne "büyük bir coşkuyla" katıldıktan sonra sert eleştirilere maruz kalmış ve "Benim nazarımda tüm vatandaşlar eşittir" savunmasını yapmıştı.

İzmir'de kan donduran olay! Kurban 13 yaşında: İzmir'de zincirleme tecavüz skandalı! İzmir'de kan donduran olay! Kurban 13 yaşında: İzmir'de zincirleme tecavüz... Haberi Görüntüle

BABACAN DA SICAK ABKIYOR

Altılı Masa'nın bir diğer ortağı DEVA Partisi de LGBT hareketine olumlu bakanlar arasında. Bir programda LGBT hakkındaki görüşleri sorulan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, "Biz her bir vatandaşımızın hayat tarzını olduğu gibi kabul ediyoruz.Devletin hayat tarzlarına müdahalelerine kesinlikle karşıyız" ifadelerini kullanmıştı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading