Yandex Metrica

Sitede Ara

Altılı Masa'nın gizli ortağı HDP'nin Nevruz kutlamasında şaşırtmayan anlar! Teröristbaşı Öcalan için slogan attılar

Altılı Masa'nın gizli ortağı HDP'nin Nevruz kutlamasında şaşırtmayan anlar! Teröristbaşı Öcalan için slogan attılar

İstanbul Yenikapı'da HDP tarafından organize edilen Nevruz kutlamalarında skandal anlar yaşandı. Kutlamaya sayılan çok sayıda kişi teröristbaşı Abdullah Öcalan lehine sloganlar attı.

Gündem

21.03.2024, 02:32

Her sene Mart ayında kutlanan ve baharın gelişini temsil eden Nevruz, bu sene İstanbul Yenikapı'da kendi üyeleri ile kutladı. 

Depremden tam 467 gün sonra bulundu!  İzmir'de denildi, Kahramanmaraş'tan çıktı! Depremden tam 467 gün sonra bulundu! İzmir'de denildi, Kahramanmaraş'tan çıktı! Haberi Görüntüle

HDP NEVRUZ'U YİNE TERÖR PROPAGANDASINA ALET ETTİ 

Her yıl yaptığı gibi bu yıl da Nevruz'u terör propagandasına alet eden HDP, Nevruz’u, bu yıl "Her der Newroz, her dem azadi" ve "Nevruz ateşiyle özgürlüğe" sloganıyla Yenikapı Meydanı'nda düzenleniyor.

İstanbul'un göbeğinde gerçekleşen kutlama skandal görüntülere sahne oldu.

Bakan Yerlikaya duyurdu: 400 bin araç sürücüsüne işlem yapıldı! Bakan Yerlikaya duyurdu: 400 bin araç sürücüsüne işlem yapıldı! Haberi Görüntüle

TERÖRİSTBAŞI ÖCALAN LEHİNE SLOGAN ATTILAR 

Yenikapı Meydanı'nda Nevruz kutlaması için toplanan kalabalık teröristbaşı Abdullah Öcalan lehine "Biji serok Apo" sloganları attı. 

Mitingde, HDP dışında sosyalist parti ve gruplar da kendi pankartları ve flamalarıyla yer aldı.

Mustafa Varank'tan Fatih Altaylı'nın iddiasına bomba yanıt: HOŞT! Mustafa Varank'tan Fatih Altaylı'nın iddiasına bomba yanıt: HOŞT! Haberi Görüntüle

İTTİFAK PARTİLERİ DE YENİKAPIDAYDI 

Yenikapı'da HDP'nin kapatma davası nedeniyle 'B Planı' olarak gündemde olan Yeşil Sol Parti bayraklarının ağırlıklı olduğu görülürken miting alanındaki görevliler de Yeşil Sol Parti önlükleri giydi.

Ayrıca aynı ittifakta yer alan Türkiye İşçi Partisi'nin de mitinge katıldığı görüldü.

Gamze Özçelik'in eşi Reshad Strik nereli, kaç yaşında, kim? Gamze Özçelik'in eşi Reshad Strik nereli, kaç yaşında, kim? Haberi Görüntüle

TERÖR SEMPATİZANLARI TEK TEK ENSELENDİ 

Tansiyonun yükseldiği ve amacından çıkılan kutlamada, ekipler terörist başı Öcalan lehine slogan atan şahısları tek tek tespit etti.

Korku içinde kaçmaya çalışan terör sevicileri, yaka paça yakalanarak gözaltına alındı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading