Yandex Metrica

Sitede Ara

Ali Çelikkıran kimdir? Galatasaray Stat Müdürü Ali Çelikkran nereli?

Ali Çelikkıran kimdir? Galatasaray Stat Müdürü Ali Çelikkran nereli?

Süper Lig'in 37. haftasında Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanan maçı Fenerbahçe 1-0 tamamladı. Maçın ardından sahada yaşanan olaylar çok konuşuldu. Galatasaray Rams Park Stad Müdürü Ali Çelikkıran'a darp girişimi nedeniyle 5 kişi hakkında işlem başlattıldığı açıklandı. Yaşanan son gelişmelerin ardından Ali Çelikkıran kimdir? Galatasaray Stat Müdürü Ali Çelikkran nereli? soruları gündemdeki yerini korudu.

Gündem

22.05.2024, 01:04

Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynana Süper Lig'in 37. hafta maçı sonucundan çok maçın ardından yaşanan olaylarla adından söz ettirdi. Maçın bitiş düdüğünün ardından Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park Stadı Müdürü Ali Çelikkıran'ın kim olduğu merak konusu oldu.

Yasağa rağmen sokakları karıştırdılar! Hakkari’deki 'kayyım' protestosunda bir polis yaralandı! Yasağa rağmen sokakları karıştırdılar! Hakkari’deki 'kayyım' protestosunda bir polis yaralandı! Haberi Görüntüle

ALİ ÇELİKKIRAN KİMDİR?

Ali Çelikkıran Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park Stadı Müdürü olarak görev yapıyor. Ali Çelikkıran 19 Mayıs'ta Galatasaray ile Fenerbahçe arasında Rams Park'ta oynana derbi maçının ardından yaşananlarla gündeme geldi. Ali Çelikkıran'a darp girişimi nedeniyle 5 kişi hakkında adli işlem başlatıldığı açıklandı.

Galatasaray Spor Kulübü'nde uzun süre görev yapan Ali Çelikkıran'ın Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olduğu biliniyor. 

Proje Yönetim A.Ş. / PY Consulting International ve Ataköy Turizm Tesisleri AŞ. gibi kurumlarda çeşitli yönetim pozisyonlarında çalışarak başlayan Ali Çelikkıran koyu bir Galatasaray taraftarıdır. 

Galatasaray SK'daki görevine 2021 yılında başlayan Ali Çelikkıran Stadyumun işleyişinden sorumludur. 

Ali Çelikkıran'ın göreve gelmesinden bu yana Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park Stadı'nda sorunların azaldığı biliniyor.

Mustafa Varank'tan Fatih Altaylı'nın iddiasına bomba yanıt: HOŞT! Mustafa Varank'tan Fatih Altaylı'nın iddiasına bomba yanıt: HOŞT! Haberi Görüntüle

GALATASARAY STAT MÜDÜRÜ ALİ ÇELİKKIRAN NERELİ?

Ali Çelikkıran'ın aslen nereli olduğuna dair internette bilgi bulunmuyor. Galatasaray Spor Kulübü'nde stadyum yönetimindeki başarıları işlere imza atmıştır. 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Mehmet KARAKOCA

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading