Yandex Metrica

Sitede Ara

Akşener'in danışmanı istifa etti! 'İhanet çukuruna hizmet etmemek için AK Parti'ye katıldım'

Akşener'in danışmanı istifa etti! 'İhanet çukuruna hizmet etmemek için AK Parti'ye katıldım'

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in danışmanı Dr. Hasan Sami Özvarinli partisinden istifa ederek AK Parti'ye katıldığını duyurdu. Özvarinli, "İhanet çukuruna hizmet etmemek için AK Parti'ye katıldım.'' ifadelerini kullandı.

Gündem

02.05.2024, 10:54

HDP'nin gizliden desteklediği Altılı Masa'nın ağır toplarından İYİ Parti'de istifa depremleri sürüyor. Genel Başkanı Meral Akşener’in danışmanı Dr. Hasan Sami Özvarinli partisinden istifa ettiğini duyurdu.

HDP'nin desteğinin ardından kan kaybeden İYİ Parti'de istifa krizi sürüyor. Meral Akşener’in danışmanı Dr. Hasan Sami Özvarinli partisinden istifa ederek AK Parti’ye katıldı. Aday tanıtım programında Özvarinli ile AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile yan yana oturdu.

Aylardır konuşulan konuyu AK Parti yasa ile çözecek! İşte başıboş köpek sorunu için konuşulan yasanın tüm detayları... Aylardır konuşulan konuyu AK Parti yasa ile çözecek! İşte başıboş... Haberi Görüntüle

"İHANET ÇUKURUNA HİZMET ETMEMEK İÇİN AK PARTİ'YE KATILDIM"

Özvarinli açıklamasında, ''Hayatım Türk insanının zaferi için mücadele vererek geçmiştir. Başta sayın cumhurbaşkanımızdan ve değerli AK Parti ailesinden helallik istiyorum. Bir insan yanlış gördüğü zaman oradan sırtını da dönmeyi bilmeli. İhanet çukuruna hizmet etmemek için AK Parti'ye katıldım.'' ifadelerini kullandı.

ABD'den İsrail'e koruma kalkanı: Gazze'de soykırım olduğuna inanmıyoruz ABD'den İsrail'e koruma kalkanı: Gazze'de soykırım olduğuna inanmıyoruz Haberi Görüntüle

İYİ PARTİ YÖNETİMİNE TEPKİ GÖSTERDİ

14 Mayıs seçimleri için İYİ Parti’den Kayseri milletvekili aday adayı olarak başvuran ancak aday listesinde yer almayan Özvarinli, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla İYİ Parti yönetimine tepki gösterdi.

Son dakika: MEB duyurdu! LGS'ye giriş belgeleri yayımlandı Son dakika: MEB duyurdu! LGS'ye giriş belgeleri yayımlandı Haberi Görüntüle

"GELDİĞİMİZ NOKTADA İSE SATILIĞA ÇIKMIŞ MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTELERİ BİZİ KARŞILAMAKTA"

Bir süredir listelerdeki isimleri eleştiren Özvarinli, bugünkü paylaşımında, “Anadolu'nun kavruk tenli çocukları ülkeyi yönetecekti, milliyetçiler iktidara yürüyecek ve en başta Ülkücüler olacaktı. Bu ideallerle yola çıktık! Varımızı yok ettik, hatıralarımızı tükettik. Geldiğimiz noktada ise satılığa çıkmış milletvekili aday listeleri bizi karşılamakta” ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading