Demokrat Parti'de büyük kopuş! Üsküdar Demokrat Parti İlçe Başkanı Ferman Erşahin ve 600 üyesiyle birlikte topluca partilerinden istifa ederek AK Parti Üsküdar teşkilatına katıldı.
'Özel güvenlik bölgesi' ilan edildi! Valilik 7 bölgeye girişleri yasakladıÜSKÜDAR'DA ROZET TAKMA TÖRENİ
AK Parti'ye geçen 600 üye için Üsküdar Belediyesi tarafından organize edilen iftar yemeğinde rozet takma töreni düzenlendi. Söz konusu törene AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Üsküdar İlçe Başkanı Erdem Demir, Demokrat Parti Üsküdar İlçe Başkanı Ferman Erşahin ve AK Parti'ye geçen üyeler katıldı.
Kuleden devlete karşı santaj! Erdoğan devreye girdi: Sorumluları hesaba çekin!KABAKTEPE VE TÜRKMEN ROZETLERİ TAKTI
Söz konusu program iftar yemeği ile başlarken daha sonra katılımcıların kürsü konuşmaları ile devam etti. Öte yandan programın sonunda AK Parti'ye geçen üyelere, AK Parti İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen rozetlerini taktı.
İnternet ücretsiz oluyor: TÜRKSAT ile anlaşma imzalandı
"HAYIRLI OLSUN"
Rozet takma töreninde açıklamalarda bulunan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, "Biraz önce Ferman Başkanımızın da ifade ettiği gibi Demokrat Partisi Üsküdar İlçe Teşkilatı'ndaki görev yapan başta ilçe başkanımız ve ekibi olmak üzere arkadaşlarımızın AK Parti ailemize bir hoş geldiniz merasimi dolayısıyla da bir aradayız. Bu vesileyle başta başkanımız olmak üzere ekibine, yol arkadaşlarına, Demokrat Partisi'nin Üsküdar'daki üyelerine bu güzel kararlarından dolayı teşekkür ediyorum. Bu kararları hayırlı, uğurlu olsun diyorum." dedi.
İlk 3 madde kabul edildi: Başıboş hayvanlara yönelik kanun teklifinde..."DAHA BAŞARILI YOL YÜRÜYECEĞİZ"
Sözlerine devam eden Türkmen, "Ferman Başkan ve ekibi, Üsküdar'da AK Parti ailemize gelerek gücümüze güç katmışlardır. Birliğimiz daha da pekişmiştir. Bu arkadaşlarımızla birlikte Üsküdar'da, İstanbul'da, Türkiye'de daha huzurlu ve başarılı bir şekilde yol yürüyeceğimize inancımız tamdır, hayırlı olsun" diye konuştu.