Yandex Metrica

Sitede Ara

Akın var! Rozetlerini Hilmi Türkmen Taktı: Demokrat Partili 600 üye AK Parti'ye geçti

Türkiye 31 Mart'ta yapılacak seçimlere doğru hızla ilerlerken Üsküdar İlçe Başkanı Ferman Erşahin ve 600 üyesiyle birlikte topluca istifa ederek AK Parti Üsküdar teşkilatına katıldı. AK Parti'ye katılan üyelerin rozetlerini AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen taktı.

Gündem

06.04.2024, 01:16

 Demokrat Parti'de büyük kopuş! Üsküdar Demokrat Parti İlçe Başkanı Ferman Erşahin ve 600 üyesiyle birlikte topluca partilerinden istifa ederek AK Parti Üsküdar teşkilatına katıldı.

Yeni Kaledonya Müslüman ülke mi? Yeni Kaledonya'da neler oluyor, neden ayaklandılar? Yeni Kaledonya Müslüman ülke mi? Yeni Kaledonya'da neler oluyor, neden... Haberi Görüntüle

ÜSKÜDAR'DA ROZET TAKMA TÖRENİ

AK Parti'ye geçen 600 üye için Üsküdar Belediyesi tarafından organize edilen iftar yemeğinde rozet takma töreni düzenlendi. Söz konusu törene AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Üsküdar İlçe Başkanı Erdem Demir, Demokrat Parti Üsküdar İlçe Başkanı Ferman Erşahin ve AK Parti'ye geçen üyeler katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, El Sabah'ı kabul etti! Masada Gazze dahil birçok başlık var Cumhurbaşkanı Erdoğan, El Sabah'ı kabul etti! Masada Gazze dahil birçok... Haberi Görüntüle

KABAKTEPE VE TÜRKMEN ROZETLERİ TAKTI

Söz konusu program iftar yemeği ile başlarken daha sonra katılımcıların kürsü konuşmaları ile devam etti. Öte yandan programın sonunda AK Parti'ye geçen üyelere, AK Parti İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen rozetlerini taktı.

'Afrika'nın ilham aldığı tek 'first lady' dedi! Emine Erdoğan Sierra Leone Cumhurbaşkanı'nın eşiyle ikili görüşme gerçekleştirdi! 'Afrika'nın ilham aldığı tek 'first lady' dedi! Emine Erdoğan Sierra... Haberi Görüntüle

"HAYIRLI OLSUN"

Rozet takma töreninde açıklamalarda bulunan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, "Biraz önce Ferman Başkanımızın da ifade ettiği gibi Demokrat Partisi Üsküdar İlçe Teşkilatı'ndaki görev yapan başta ilçe başkanımız ve ekibi olmak üzere arkadaşlarımızın AK Parti ailemize bir hoş geldiniz merasimi dolayısıyla da bir aradayız. Bu vesileyle başta başkanımız olmak üzere ekibine, yol arkadaşlarına, Demokrat Partisi'nin Üsküdar'daki üyelerine bu güzel kararlarından dolayı teşekkür ediyorum. Bu kararları hayırlı, uğurlu olsun diyorum." dedi.

Asgari ücrete ara zam gelir mi, yüzde kaç zam yapılır 2024? Asgari ücrete ara zam gelir mi, yüzde kaç zam yapılır... Haberi Görüntüle

"DAHA BAŞARILI YOL YÜRÜYECEĞİZ"

Sözlerine devam eden Türkmen, "Ferman Başkan ve ekibi, Üsküdar'da AK Parti ailemize gelerek gücümüze güç katmışlardır. Birliğimiz daha da pekişmiştir. Bu arkadaşlarımızla birlikte Üsküdar'da, İstanbul'da, Türkiye'de daha huzurlu ve başarılı bir şekilde yol yürüyeceğimize inancımız tamdır, hayırlı olsun" diye konuştu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Ozan KOLTUK

TRHaber.com - Gündem


Loading