Yandex Metrica

Sitede Ara

AK Parti'nin yerel seçim planı belli oldu! Önce aday, sonra proje!

AK Parti'nin yerel seçim planı belli oldu! Önce aday, sonra proje!

Cumhurbaşkanı Erdoğan önderliğinde 14 ve 28 Mayıs seçimlerinden zaferle ayrılan AK Parti'de hedef yerel seçimler... Yerel seçimler için planı büyük ölçüde netleşen AK Parti'de önce belediye başkan adayları açıklanacak, daha sonra da projeler paylaşılacak.

Gündem

23.01.2024, 21:18

Cumhurbaşkanlığı ve parlamento seçimlerinde sandıktan bir kez daha zaferler ayrılan AK Parti'de hedef yerel seçimler. Bu doğrultuda AK Parti'nin 7 Ekim'de yapılacak kongresinde yeni parti yönetimi belirlenecek. Bu yönetim aynı zamanda önümüzdeki mart ayında yapılacak yerel seçimlerde yarışacak adayları belirleyecek, seçim sürecini yönetecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Türkiye'nin can Azerbaycan'a desteği her alanda sürecek' Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Türkiye'nin can Azerbaycan'a desteği her alanda sürecek' Haberi Görüntüle

ADAYLARA ÖZEL LANSMAN

7 Ekim'de yapılacak kongre sonrası netleşecek olan adaylar özel bir lansman ile kamuoyuna açıklanacak. Daha sonra da il ve ilçe belediye başkan adayları belirlenecek. Kasım ayına kadar tüm adayların netleşmesi hedefleniyor.

Bu akşam (11 Mayıs) neden maç yok? Galatasaray, Fenerbahçe'nin maçı ne zaman? Bu akşam (11 Mayıs) neden maç yok? Galatasaray, Fenerbahçe'nin maçı... Haberi Görüntüle

ANKETLER BELİRLEYECİ OLACAK

Yerel seçim için düğmeye basan AK Parti'de  seçim öncesi teşkilatlarda kırgınlık, sıkıntı yaşanmaması amacıyla belediye başkan adayları için teamül yoklaması yapmayı düşünmüyor. Bunun yerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendi yaptırdığı anketlerle adayların halktaki karşılığına bakacak ve buna göre karar verilecek.

Emek hırsızlığına son verilecek! TBMM Dijital Mecralar Komisyonu toplandı: İlk madde basın! Emek hırsızlığına son verilecek! TBMM Dijital Mecralar Komisyonu toplandı: İlk... Haberi Görüntüle

ÖNCE ADAY SONRA PROJE

AK Parti önce aday isimlerini açıklayacak. Adaylar kesinleştikten sonra ise her ile özel seçim beyannameleri vatandaş ile paylaşılacak. Seçim propaganda dönemi de her il için şehrin özelliklerine göre ayrı planlanacak. "En doğru isimler, en doğru adaylar, en doğru sözlerle, CHP'nin yönettiği illerde kaybedilen 5 yılı telafi edecek projelerle yola çıkıyoruz" denilecek.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading