Yandex Metrica

AK Parti'nin oy oranı yüzde kaç? İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın masasındaki son anket

AK Parti'nin oy oranı yüzde kaç? İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın masasındaki son anket

AK Parti Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın masasındaki son anket sonuçlarını açıkladı. Hamza Dağ, ''AK Parti'nin oy oranı yüzde 42 bandında, oraya oturmuş vaziyette. Cumhurbaşkanımızın oranı da yüzde 52'lerde. İnşallah 2023 Haziran'daki seçimde Cumhurbaşkanlığında bir önceki seçimde aldığımız oydan daha yüksek bir oyla, AK Parti'de de bir önceki almış olduğumuz oydan daha fazla bir oyla seçimi kazanacağız.'' dedi.

Gündem

10.02.2024, 00:17

2023 yılının Haziran ayında yapılacak seçimler öncesinde Cumhur İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan, ancak Millet İttifakı henüz adayını açıklamazken CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda mesajlar vermeye devam ediyor. 

AK Parti Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, TV100'de katıldığı programda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın masasındaki son anket sonuçlarını açıkladı. 

Bakan Koca'dan 'Kuduz' açıklaması: Gönlüm ötenaziden yana değil Bakan Koca'dan 'Kuduz' açıklaması: Gönlüm ötenaziden yana değil Haberi Görüntüle

İŞTE ERDOĞAN'IN MASASINDAKİ SON ANKET

Cumhurbaşkanlığı seçimlerini kazanacaklarına dikkat çeken Hamza Dağ, "AK Parti'nin oy oranı yüzde 42 bandında, oraya oturmuş vaziyette. Cumhurbaşkanımızın oranı da yüzde 52'lerde. İnşallah 2023 Haziran'daki seçimde Cumhurbaşkanlığında bir önceki seçimde aldığımız oydan daha yüksek bir oyla, AK Parti'de de bir önceki almış olduğumuz oydan daha fazla bir oyla seçimi kazanacağız. Anket dediğiniz iş, sizin kendi içinizde yaptığınız ve önünüzdeki süreçte size yol gösterecek bir husustur." şeklinde konuştu.

AK Parti'den İzmir ile Tel-Aviv arasındaki 'kardeş şehir' kararına tepki: Bu ayıp tarihe geçer! AK Parti'den İzmir ile Tel-Aviv arasındaki 'kardeş şehir' kararına tepki:... Haberi Görüntüle

6'LI MASADAKİ TARTIŞMALAR: ENDİŞE SÖZ KONUSU DEĞİL

''6'lı masanın adayının kim olacağı bizi ilgilendirmiyor.'' diyen Hamza Dağ, ''Bir endişemiz söz konusu değil ama onları endişelendiriyor. 6'lı masanın 2 büyük partinin genel başkan yardımcıları ve grup başkan vekillerinin birbirleri hakkında yaptıkları açıklamalara bakacak olursanız: biri Kemal Kılıçdaroğlu kazanamaz diyor diğeri de kraldan çok kralcı diyor. Burada görünen tablo şu, bir maça çıkıyorsunuz ve maçın oyuncuları kavga ediyor, böyle bir takımın seçimde netice alacak noktaya gitmesi mümkün mü?'' ifadelerini kullandı.

İşte Başkan Erdoğan'ın masasındaki son anket

Haziran SED ödemeleri yattı mı? Sosyal ve Ekonomik Destek yardımı ne zaman yatacak? Haziran SED ödemeleri yattı mı? Sosyal ve Ekonomik Destek yardımı... Haberi Görüntüle

''SEÇİM SLOGANI DEĞİL 3K MODELİMİZ VAR''

Türkiye'nin Yüzyılı projesi hakkında konuşan Hamza Dağ, ''İlk yüzyılda vesayet ve siyasi belirsizliğe rağmen her vatandaşımız inşa edilmesi için taş üstüne taş koydu. 2023'ten sonraki süreç, her yıl, her ay Türkiye Yüzyılı olarak dünyada konuşulsun, bunu hep birlikte konuşturalım. Bu bir seçim sloganı değil, bizim 3K modelimiz var 3K modelinin birinci K'sı 'Doğruya doğru' önümüzdeki süreçte daha fazlasını duymaya devam edeceksiniz. Türkiye Yüzyılı'na entegre bir iş ve devam edecek.'' dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading