Yandex Metrica

AK Partili Yavuz: 4 partinin ortak Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan olacak

AK Partili Yavuz: 4 partinin ortak Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan olacak

Cumhur İttifakı’na dahil olan 4 partinin seçime kendi logolarıyla gireceğini ifade eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz, "4 partinin ortak Cumhurbaşkanı adayı Sayın Recep Tayyip Erdoğan olacak" dedi.

Gündem

23.01.2024, 22:20

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Yeniden Refah Partisi'nin dördüncü parti olarak Cumhur İttifakı'na katılmasının ardından değerlendirmelerde bulunarak "4 partinin ortak Cumhurbaşkanı adayı Sayın Recep Tayyip Erdoğan olacak" dedi. 

11 Temmuz Haziran ek ders ücreti yattı mı? Öğretmen ek dersler bugün yatacak mı? 11 Temmuz Haziran ek ders ücreti yattı mı? Öğretmen ek... Haberi Görüntüle

"CUMHUR İTTİFAKINA 4 PARTİ ORTAK OLDU"

 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz'un açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde; 

"4 parti olarak Cumhur İttifakı protokolünü teslim ettik. Cumhur İttifakı bundan sonra 4 parti olmuştur. AK Parti ve MHP’den oluşan Cumhur İttifakı’na BBP ve Yeniden Refah da girdi. Birlikte protokol imzaladık ve teslim ettik. HÜDA PAR da var ama onlar bizim listemizden seçime aday olacak. İttifaka dahil olan 4 parti de kendi logosuyla seçimlere girecek. 4 partinin de ortak Cumhurbaşkanı adayı Sayın Recep Tayyip Erdoğan olacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Çin lideriyle görüştü: Asya ile yakınlaşmak istiyoruz Cumhurbaşkanı Erdoğan Çin lideriyle görüştü: Asya ile yakınlaşmak istiyoruz Haberi Görüntüle

"PARTİLER KENDİ KİMLİKLERİNİ MUHAFAZA EDEREK ORTAK OLDULAR"

Cumhur İttifakı’nı oluşturan partiler kendi şahsiyet ve siyasi kimliklerini muhafaza ederek ittifaka katılmışlardır. Bu ittifak, koltuk ve makam pazarlıkları üzerine değil temel ilkeler zemininde anlaşma ve bunlarla yürüme üzerine inşa edilmiştir.

Cumhur İttifakı sadece bir seçim ittifakı olmayıp, Türkiye’ye yönelik iç ve dış kaynaklı girişimler karşısında milli ve ahlaki bir duruş ve tarihi bir birlikteliktir. Yeni haliyle Cumhur İttifakı büyük işlere imza atacak ve bu yüzyılın parlayan ismi Türkiye olacak.

Sinan Ateş davasında dördüncü gün! Annesi, oğlunun söylediklerini anlattı: Ana ipimi çektiler! Sinan Ateş davasında dördüncü gün! Annesi, oğlunun söylediklerini anlattı: Ana... Haberi Görüntüle

"YENİDEN REFAH PARTİSİYLE AYNI ÇATI ALTINDA SEÇİME GİRECEĞİZ"

Epey bir zamandır Yeniden Refah ile müzakerelerimizi devam ettiriyorduk. Bir noktaya gelmiştik. Bir fasıla oluştu. Sonra yeniden eskiye dönüldü ve aynı çatı altında seçimlere gireceğimiz netleşti. Yeniden Refah Partisi kendi logosuyla seçime giriyor. Ne kadar vekil çıkaracağı benim şu an bilgimde değildir."

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading