Yandex Metrica

Sitede Ara

AK Partili Çelik'ten PKK/YPG'lilerin Fransa Senatosunda ağırlanmasıyla ilgili açıklama: Şiddetle kınıyoruz!

AK Partili Çelik'ten PKK/YPG'lilerin Fransa Senatosunda ağırlanmasıyla ilgili açıklama: Şiddetle kınıyoruz!

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Terör Örgütü PKK/YPG mensuplarının Fransa Senatosu'nda ağırlanmasıyla ilgili sosyal medya adresinden açıklamada bulundu. Ömer Çelik, "Bu Türk-Fransız dostluğunu hedef alan provokatif bir eylemdir. Fransa adına utanç vericidir. Bu rezaleti şiddetle kınıyoruz." dedi.

Gündem

23.01.2024, 20:38

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, sosyal medya hesabından  "Fransa Senatosu'nun teröristlerin yuvası haline getirilmesi, tüm demokratik değerler için tehdittir. Fransa Senatosu terörle mücadele değerlerini savunmalıdır. Teröristlere madalya takılması demokrasiye hakarettir." açıklamasında bulundu. 

Ömer Çelik sosyal medya hesabından şu açıklamaya yer verdi; 

PKK yandaşları yakın bir zamanda Fransa'da da kamu düzenini tehdit ederek güvenlik güçlerine saldırmış ve polis araçlarını tahrip etmişlerdi. Fransız demokrasisine saldıranların ödüllendirilmesi hukukun ve demokratik değerlerin ayaklar altına alınmasıdır.

NATO Zirvesi'nde son gün! Erdoğan liderlerle sohbet etti NATO Zirvesi'nde son gün! Erdoğan liderlerle sohbet etti Haberi Görüntüle

"KATLİAM ŞEBEKESİYLE MÜCADELE SÜRECEK"

Bu terör örgütü hangi ada sahip olursa olsun ülkemizin ve insanlığın düşmanıdır. Bu katliam şebekesiyle mücadeleyi kararlılıkla sürdüreceğiz. Bu terör örgütüne destek verenler eninde sonunda bununla yüzleşeceklerdir.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading